Невід’ємною частиною ведення торговельного бізнесу (продаж товарів та послуг), для деяких категорій підприємців (фізичних та юридичних осіб), є наявність, в обов’язковому порядку, реєстратора розрахункових операцій (скорочено РРО), за допомогою якого друкуються фіскальні чеки при проведенні готівкових та безготівкових розрахункових операцій. Один чек віддається на руки клієнту, другий залишається, та використовується для складання та подачі звітності до податкових органів. Наявність такого апарату в торгівельній чи іншій мережі, передбачає його обов’язкову реєстрацію в відповідних державних органах.

Необхідна реєстрація РРО для легального ведення обліку реалізованих товарів (послуг), та подання звітності в податкову інспекцію. Інформацію, яка була внесена в РРО змінити неможливо, за рахунок встановленого в нього фіскального блоку. Обов’язковій реєстрації підлягають касові апарати відповідного зразку та модифікації.

Наша юридична компанія «Флагман» допоможе зареєструвати касовий апарат в Києві та по всій Україні, згідно спеціальної процедури, що дозволить використовувати пристрій та вести книгу обліку на законних підставах. За допомогою наших професійних юристів касовий апарат буде введений в експлуатацію швидко та без зайвих витрат.

ЩО НЕОБХІДНО ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ РЕЄСТРАЦІЇ РРО

Щоб почати реєстрацію касового апарату після того, як він був придбаний в спеціалізованій точці продажу, суб’єкт господарювання повинен надати нашому спеціалісту пакет документів, який буде подаватися у відповідний податковий орган (ми допомагаємо правильно заповнити та сформулювати всі документи). До їх складу входить заява на реєстрацію РРО (заповнюється відповідно спеціальній формі), а також копії документів:

  • підтверджуючих факт придбання касового апарату, чи отримання його у власність, з подальшим використанням;
  • підтверджуючих право власності на об’єкт, де буде встановлений касовий апарат;
  • паспорту реєстратора розрахункових операцій;
  • договору між фізичною чи юридичною особою та сервісним центром, де буде виконуватися обслуговування, ремонт касового апарату.

Після того, як пакет документів буде повністю укомплектований, ми надаємо його у відповідний податковий орган. Разом з заявою на реєстрацію касового апарату подається заява на реєстрацію книги РРО, яка є невід’ємною частиною ведення розрахункових операцій. Після успішної реєстрації відбувається отримання фіскального номеру КА, довідки про постанову на облік. Після цього РРО пломбується (вводиться в експлуатацію), та надаються відповідні документи (акт про введення в експлуатацію, довідка про проведення опломбування). Також клієнти отримують реєстраційне свідоцтво про постанову на облік та реєстрацію касового апарату (номер 3).