Ліцензія на тютюнові вироби

индикаторы быннера

Основним дозвільним документом, що на законних підставах дозволяє займатися реалізацією тютюнової продукції (сигарет, сигар, різних видів тютюну, кальянів), є ліцензія на тютюнові вироби. Також основною умовою продажу тютюнових виробів є перехід (для діючих суб’єктів господарювання) на таку систему оподаткування, що дозволяє законно займатися реалізацію тютюнової продукції.

Процес оформлення ліцензії на тютюнові вироби достатньо складний. Він потребує наявності пакету всіх необхідних документів, який складається з:

  • виписки з Єдиного державного реєстру;
  • документи на приміщення, де буде здійснюватися продаж, з вказанням точної адреси (в якості такого може виступати Свідоцтво про право власності або орендний договір).
  • Якщо ліцензію отримує фізична особа – підприємець, також потрібен її паспорт. Весь перелік документів надається в копіях.

З допомогою спеціалістів нашої юридичної компанії «Флагман» ліцензія на тютюнові вироби буде оформлена за найкоротший період часу. Довірена особа клієнта (наш працівник), оперативно підготує всі необхідні документи, заяву, та подасть їх у відповідний державний орган. Крім цього, ми надамо повний комплекс супутніх послуг високої якості за найнижчими цінами, що відрізняє нас від конкурентів.Вартість наших послуг:

1000 грн.

додатково оплачується державне мито

для міста 2000 гривень/рік, можлива поквартальна оплата по 500 грн./квартал на один касовий апарат;

для сільської місцевості — 250 гривень/рік

Для більш детальної інформації звертайтесь:

Тел. +38 (044) 221 44 54

Тел. +38 (068) 629-12-12

Тел. +38 (093) 629-12-12

Тел. +38 (099) 629-12-12

або пишіть нам на електронну адресу: regflagman@gmail.com