Основним дозвільним документом, що на законних підставах дозволяє займатися реалізацією тютюнової продукції (сигарет, сигар, різних видів тютюну, кальянів), є ліцензія на тютюнові вироби. Також основною умовою продажу тютюнових виробів є перехід (для діючих суб’єктів господарювання) на таку систему оподаткування, що дозволяє законно займатися реалізацію тютюнової продукції.

Процес оформлення ліцензії на тютюнові вироби достатньо складний. Він потребує наявності пакету всіх необхідних документів, який складається з:

  • виписки з Єдиного державного реєстру;
  • документи на приміщення, де буде здійснюватися продаж, з вказанням точної адреси (в якості такого може виступати Свідоцтво про право власності або орендний договір).

Якщо ліцензія потрібна для фізичної особи – підприємця, тоді необхідно надати її паспорт. Всі документи надаються тільки в копіях.

З допомогою спеціалістів нашої юридичної компанії «Флагман» ліцензія на тютюнові вироби буде оформлена за найкоротший період часу. Довірена особа клієнта (наш працівник), оперативно підготує всі необхідні документи, заяву, та подасть їх у відповідний державний орган. Крім цього, ми надамо повний комплекс супутніх послуг високої якості за найнижчими цінами, що відрізняє нас від конкурентів.