Вся інформація, яка міститься на цьому сайті, надана виключно для загальних інформативних цілей. Вона жодним чином не може трактуватися як надання юридичних консультацій або всебічної довідкової інформації з питань законодавства. Юридична компанія «Флагман» і її співробітники не несуть ніякої відповідальності за будь-які можливі дії або завдані збитки користувачам, які використовували, переглядали або завантажували інформаційні матеріали з сайту. У разі якщо у вас виникла необхідність отримання якісної юридичної консультації Ви можете звернутися в Юридичну Компанію «Флагман».

Вся інформація про клієнтів надається виключно з їх дозволу. Надання відвідувачем сайту інформації про себе та свої контактні дані сприймається компанією як його згоду на обробку та використанням наданих відомостей. Надані персональні дані використовуються для підключення користувачів до регулярних інформаційних сервісів і налагодження зворотного зв'язку. У разі якщо ви побажаєте, щоб ваше ім'я та контактні дані було видалено з нашої бази даних, просимо направити електронне повідомлення на нашу електронну скриньку.

Ми просимо користувачів сайту не відправляти в компанію інформацію, що містить персональні дані або контактні дані, якщо вони не мають наміру отримувати інформацію від компанії. Компанія дотримується високих професійних і етичних стандартів обробки, використання і зберігання персональних даних та контактних даних відвідувачів сайту. Зокрема, ми не передаємо ці відомості третім особам або організаціям з метою подальшого використання в комерційних цілях.

Протягом всього часу свого існування ми намагаємося надавати нашим клієнтам професійні послуги найвищої якості. Ми всебічно підходимо до вирішення всіх виникаючих проблем: ретельно розглядаємо кожну скаргу, проводимо оперативне і всебічне розслідування і приймаємо всі належні заходи з метою врегулювання конфліктної ситуації. Якщо ви хочете звернутися зі скаргою, просимо направити її на нашу електронну скриньку.

З дня заснування Юридична компанія «Флагман» її місією було надання високоякісних послуг у сфері юриспруденції. Ми прагнемо до довгострокового партнерства з нашими клієнтами, пропонуючи кращі юридичні рішення.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Vote)