Одним з непередбачуваних способів заробітку вважається підприємництво. Наявність власного бізнесу – це не завжди великі прибутки. Іноді це відсутність клієнтів, збитки. І якщо не вдається налагодити партнерські зв’язки, вивести компанію на необхідний рівень зі значним прибутком, в такому разі правильним рішенням буде продаж бізнесу. Даний процес супроводжується досить великими складностями для громадян, які не мають певних знань законодавчої, юридичної бази, практичних навичок.

На сьогодні готовий бізнес це не тільки підприємницька діяльність. В першу чергу, це становище на ринку товарів/послуг, база клієнтів та партнерів, велика кількість дозвільної та іншої документації, контактування з держустановами, контрагентами, та інші аспекти, які мають важливе значення, та сприяють повноцінному функціонуванню будь – якого бізнесу.

Сформувався ринок продажу чи купівлі бізнесу в Україні досить нещодавно. Така процедура є складною, та не завжди прозорою (як з фінансової, так і з юридичної точки зору). Щоб якомога швидше та вигідніше продати діючий бізнес без ризику, необхідно звернутися за допомогою до професіоналів.

Наша юридична компанія «Флагман» є однією з провідних фірм. Ми надаємо якісні послуги, та супровід бізнесу на всіх стадіях його розвитку. Наші юристи знають та розуміють закони, слідкують за їх зміною, про що повідомляють клієнтів.

Які послуги ми надаємо

Враховуючи некомпетентність багатьох підприємців в сфері ведення бізнесу, ми допоможемо не тільки продати, а й купити бізнес під ключ, з дотриманням всіх законодавчих вимог. Невід’ємною частиною операції з купівлі – продажу різних суб’єктів господарювання, є певні юридичні послуги. Наші юристи нададуть їх на таких етапах купівлі – продажу готового бізнесу:

  • на підготовчому етапі процедури купівлі – продажу (юридична перевірка інформації, документації, об’єктів інтелектуальної власності, організаційна, юридична підтримка під час ведення переговорів, інше);
  • на етапі реалізації процедури (забезпечення організації, юридичного супроводу проведення корпоративних процедур);
  • на етапі процедури реєстрації купівлі – продажу (супровід реєстраційних процедур, забезпечення дотримання інтересів сторін).

Звернувшись за допомогою до нашої юридичної компанії, клієнти мають змогу продати готовий бізнес, чи купити ТОВ або фірму з ПДВ, з мінімальними юридичними ризиками, з дотриманням законодавчих норм, та з урахуванням інтересів всіх сторін, що приймають участь в укладенні угоди. Ми надаємо послуги клієнтам Києва та інших населених пунктів України.