Всі виключні майнові і немайнові авторські права на даний сайт і вся інформаційні матеріали (публікації та інші об'єкти авторського права) розміщені на цьому сайті належать ТОВ «Юридична компанія «Флагман» і захищені авторським правом.

Будь-який користувач має право на ознайомлення, зберігання, друк, використання та розповсюдження матеріалів, що містяться на даному сайті виключно в інформаційних цілях або за умов, якщо:

1) опублікована на даному сайті інформація буде використовуватися лише в некомерційних цілях та не буде змінена;

2) при поширенні матеріалів що містяться на даному сайті, необхідно обов’язково робити посилання на те що всі авторські права належать ЮК «Флагман».

Будь-яке інше використання даних матеріалів без отримання попереднього письмового дозволу від юридичної фірми ЮК «Флагман» заборонено.

Для отримання дозволу на тиражування і розповсюдження інформаційних матеріалів розміщених на даному сайті необхідно звернутися до ЮК «Флагман».

Використання будь-яких таких типів матеріалів, розміщених наданому сайті дозволяється за умови обов'язкового зазначення посилання (для інтернет-ресурсів прямого гіперпосилання, не закрите для індексації пошуковими системами) на ТОВ «Юридична компанія «Флагман» (www.lawflagman.com.ua).

Порушення будь-якого із вищезазначених пунктів є порушенням виключних майнових і немайнових авторських прав ТОВ «Юридична компанія «Флагман» і відповідно до норм законодавства може спричинити відповідальність, передбачену законодавством.

Захист особистих немайнових і майнових прав суб'єктів авторського права здійснюється відповідно до норм цивільного, адміністративного та кримінального законодавства України.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Vote)