При відкритті спеціалізованих торгових точок з продажу алкогольних напоїв, в обов’язковому порядку повинна бути оформлена ліцензія на алкоголь, яка вважається основним дозвільним документом, що дозволяє на законних підставах виконувати торгівлю різними алкогольними напоями. Оформлена вона має бути як для роздрібних торгових точок, так і для закладів, які здійснюють торгівлю на розлив (бари, паби, інші).

Оформляється ліцензія на продаж алкоголю тільки за умови оснащення об’єкту торгівля реєстратором розрахункових операцій (касовим апаратом), та його обов’язковою реєстрацією у відповідних державних органах (ДПІ). Для проведення процедури оформлення ліцензії потрібно отримати в Державній податковій інспекції фіскальний номер разом з реєстраційним свідоцтвом (3 – РРО) на реєстратор розрахункових операцій. Проводити операції з продажу алкоголю можна починаючи з дати, коли була оформлена ліцензія на роздрібну торгівлю алкогольними напоями.

Щоб отримати ліцензію, необхідно зібрати повний пакет документів, який складається з:

  • виписки з Єдиного державного реєстру;
  • свідоцтва на право власності приміщенням, де буде проводитися роздрібна торгівля алкоголем, або договору оренди, де вказана точна адреса об’єкта;
  • свідоцтво про реєстрацію РРО.

Якщо ліцензію отримує фізична особа – підприємець, також потрібен її паспорт. Весь перелік документів надається в копіях.

Наші послуги

Процес отримання ліцензії на алкоголь досить складний та пов'язаний з багатьма проблемами. Професійну допомогу в зборі всіх необхідних документів, оформленні ліцензії, надасть наша юридична компанія «Флагман», яка спеціалізується на супроводі бізнесу та наданні юридичних послуг високої якості. За максимально короткий період часу ми підготуємо повний пакет документів з поданням його у відповідні державні органи.

Наявність ліцензії дозволяє державі контролювати оборот алкогольної продукції, завжди мати інформацію стосовно того, хто, в якій кількості виробляє, та реалізує алкоголь. Необхідно пам’ятати, що недотримання правил стосовно роздрібної торгівлі алкогольною продукцією, відсутність ліцензії, може спричинити застосування штрафних санкцій стосовно суб’єкта господарювання.

Основною перевагою нашої юридичної компанії є найкраща ціна на весь перелік послуг. Дізнатися, скільки коштує процедура отримання ліцензії на алкоголь, можна під час особистої консультації, чи на сайті компанії.