В умовах гострої ринкової конкуренції є необхідним дорожити власною репутацією, саме таким чином створюється бренд. Який не можна придбати, тільки час, наполеглива праця, поруч з іншими управлінськими рішеннями здатні його створити.

Роки наполегливих зусиль є передумовою для реєстрації бренду. Таким чином убезпечуючи власне ім’я від недобросовісних конкурентів і як наслідок введення в оману бажаного кінцевого споживача.

Яким чином можливо зареєструвати власний бренд:

  • У формі логотипу
  • Слогану компанії
  • Комбінації слів і зображення

Зареєструвати торговельну марку на основі логотипу є досить поширеним кроком серед суб’єктів господарювання. Реєструючи ТМ є можливість уникнути подальших труднощів пов’язаних з реєстрацією, оскільки вони мають оригінальний дизайн, форму і в цілому зображення, що безумовно є додатковою перевагою, оскільки під час проведення експертизи за змістом (по суті), якраз предметом дослідження є схожі параметри. Зокрема її розрізняльна властивість, загальновживаність. Дана перевірка покликана захистити підприємців з одного боку та з іншої сторони є запобіжником введення в оману кінцевого споживача.

Стосовно слоганів їх умовно можна поділити на два типи - іміджеві та товарні. Іміджеві виражають філософію компанії, натомість товарні покликані для здійснення швидкого продажу товару. Тому для реєстрації торгової марки доцільно використовувати саме іміджевий, який буде виражати внутрішній зміст компанії, чим може завоювати довіру у кінцевого споживача.

Також Ваш бренд можна зареєструвати у комбінований спосіб, а саме поєднуючи слова із певними зображеннями, знаками. Утворюючи відповідну форму, при якій клієнт сприймає відповідний знак не тільки на слух, а ще має певний зображувальний ефект.

Для захисту права власності на логотип і бренд в Україні, необхідно спочатку зареєструвати торгову марку та отримати відповідне свідоцтво на знак для товарів і послуг. Юридична компанія "Флагман" пропонує свої послуги в реєстрації логотипу та бренду.