В нашій країні досить велика кількість військових пенсіонерів, які виходять на пенсію незалежно від того, досягла особа пенсійного віку чи ні. Згідно законодавчої бази, такі особи, за умови наявності в них вислуги від двадцяти до двадцяти п’яти років (залежно від типу служби та періоду звільнення з неї), незалежно від віку, мають право на пенсійні виплати. Така пенсія обчислюється виходячи з розміру грошового забезпечення, з урахуванням посадових окладів, преміальних та інших виплат, з яких сплачувався ЄСВ.

Наша юридична компанія «Флагман» допоможе виконати перерахунок пенсій військовим з урахуванням всіх законодавчих вимог. Ми надаємо юридичні послуги високої якості, до яких входить консультування, збір необхідної документації, подання пакету документів у відповідні державні органи (Пенсійний Фонд України), інші види пенсійних послуг.

НЕДОЛІКИ ВІЙСЬКОВОЇ ПЕНСІЇ

Незважаючи на переваги військової пенсії, вона характеризується багаточисленними суттєвими недоліками, в порівнянні з іншими видами пенсійних виплат.

  • Військовий пенсіонер не має можливості вплинути на розмір свого пенсійного забезпечення в подальшому.
  • Пенсія військового залежить від розміру грошових виплат, які на сьогодні сплачується діючим військовослужбовцям, що займають посаду, аналогічну тій, з якої вийшов на пенсію військовий.

Незважаючи на існуючі недоліки, кваліфіковані спеціалісти нашої юридичної компанії «Флагман» допомагають виконати перерахунок пенсій військовослужбовцям, дотримуючись спеціальної процедури. Необхідно відзначити, що військовослужбовці, які вийшли на пенсію за вислугою, і продовжували надалі працювати в інших установах, можуть, за умови досягнення ними пенсійного віку, перейти з одного виду пенсії (за вислугою), на інший вид пенсії (за віком). Однією з переваг такої процедури, є суттєве підвищення розміру пенсійних виплат, які збільшуються за рахунок врахування додаткових років трудового стажу та:

  • включення під час розрахунку розміру пенсії податків до ПФУ, які надходили з зарплати працюючого пенсіонера;
  • використання коефіцієнта середньої зарплати (за 3 роки, перед зверненням для призначення пенсійних виплат).

Одним з основних документів, на підставі якого буде перераховуватись пенсія для військових пенсіонерів, виступає позовна заява про перерахунок, яка подається до судів України. Наш юрист надасть якісний супровід в судових позовах з ПФУ. Якщо пенсія за вислугою років, стане більш вигідною, військовий пенсіонер має змогу в любий момент повернутися на такий вид пенсійного забезпечення.

Наші судові рішення: