Найбільш незахищеною категорією громадян в нашій країни є пенсіонери. Тому з вирішенням питань пенсійного забезпечення допоможе адвокат з пенсійних питань, який володіє необхідними знаннями в цій сфері, знає та розуміє законодавчу базу, слідкує за змінами, які в ній відбуваються.

Допомогти вирішити будь – які питання стосовно пенсійного забезпечення, допоможуть кваліфіковані адвокати нашої юридичної компанії «Флагман». Ми надаємо якісні послуги за прийнятними цінами всім клієнтам, незалежно від їхнього соціального статусу та рівня доходу. Особи, які втратили працездатність за віком або з інших причин, можуть звернутися до нас в разі ускладнень при нарахуванні або перерахунку пенсій. Звернутися до нас клієнти мають можливість в разі:

  • появи труднощів з обчисленням трудового стажу;
  • порушень чинного законодавства при нарахуванні пенсії;
  • бездіяльності співробітників ПФУ, або вчинення ними незаконних дій;
  • появи заборгованості з виплати пенсії;
  • невиплати надбавок до пенсії, передбачених законодавством.

Також ми займаємося вирішенням питань та непорозумінь, які виникли під час оформлення пенсії з інвалідності або втрати годувальника, пенсії військовослужбовцям, сім’ям загиблих, учасникам бойових дій, та інших видів пенсійного забезпечення.

Наш адвокат з пенсійних питань надасть професійну консультацію, допоможе зібрати та заповнити, відповідно законодавчих норм, всі необхідні документи, для отримання пенсії будь – якого виду, надасть супровід в судових позовах з ПФУ, та інші пенсійні послуги.

Наші судові рішення: