Перевірка правильності нарахування пенсії

индикаторы быннера

Юридична Компанія «Флагман» надає якісні юридичні послуги в сфері пенсійного забезпечення громадян та має багаторічний досвід допомоги громадянам в розрахунку пенсії та перевірки правильності нарахування пенсії Пенсійним фондом. Спеціалісти нашої компанії нададуть Вам безкоштовну консультацію з усіх питань, що стосуються перевірки розміру нарахованої пенсії, а також розрахують Вашу пенсію у найкоротший термін за мінімальної Вашої участі.

І так, давайте розглянемо, що входить в наші послуги:

  • Підготовка письмового розрахунку пенсії на підставі поданих документів;
  • Аналіз письмового розрахунку та консультація за результатами проведених розрахунків;

Порядок розрахунку пенсії за віком передбачений законом «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування». В теорії здається, що зробити розрахунок пенсії може кожен, але як виявляється на практиці - розрахунок пенсії – це процес досить складний, спочатку потрібно записати всю інформацію про трудовий стаж та заробітну плату, потім проаналізувати кожний показник, який впливає на розмір пенсії, а якщо є і особливості трудової діяльності, наприклад, робота по списку №1 або №2, то взагалі не розібратись.

Наші послуги будуть доречними для майбутніх пенсіонерів, яким допоможемо знайти додаткові варіанти для збільшення коефіцієнта заробітної плати при оптимізації пенсій, а тим самим збільшити майбутню пенсію, а також для пенсіонерів, які уже оформили пенсію та прагнуть додатково переконатися в правильності розрахунків Пенсійного фонду. Результат розрахунку не є офіційним документом, але є джерелом інформації, яка може бути використана в інтересах пенсіонера.

Для проведення розрахунку необхідні наступні документи:

  • Копія трудової книги;
  • Копія довідки з відділу персоналу обліку за період з 01.07.2000 р. (ОК 5)
  • Копія документів, що підтверджують стаж: навчання (копія диплома), служба в армії (копія військового квитка) і тд.;
  • Копії документів, що підтверджують льготний період (стаж по списку № 1, стаж під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, підземні роботи);
  • Копії довідок про заробітну плату до 01.07.2000 року;
  • Для перевірки правильності нарахування пенсії Пенсійним фондом додатково необхідно отримати Розпорядження Пенсійного фонду про призначення пенсії (повне з розрахунками по місяцях);

Строк виконання – 2 робочих дні.

Вартість наших послуг:

400 грн.*

Для більш детальної інформації звертайтесь:

Тел. +38 (044) 221 44 54

Тел. +38 (068) 629-12-12

Тел. +38 (093) 629-12-12

Тел. +38 (099) 629-12-12

або пишіть нам на електронну адресу: regflagman@gmail.com