Пенсійні послуги

Оформлення максимальної пенсії

Юридична Компанія «Флагман» надає якісні юридичні послуги в сфері пенсійного забезпечення громадян та має багаторічний досвід допомоги громадянам в оформленні пенсії. Спеціалісти нашої компанії нададуть Вам безкоштовну консультацію з усіх питань, що стосуються оформлення пенсії, а також допоможуть Вам оформити пенсію у найкоротший термін за мінімальної Вашої участі.

Як підвищити військову пенсію?

Юридична Компанія «Флагман» надає якісні юридичні послуги в сфері пенсійного забезпечення громадян та має багаторічний досвід допомоги військовослужбовцям у захисті їх прав у суді. Спеціалісти нашої компанії нададуть Вам безкоштовну консультацію з усіх питань, що стосуються захисту Вашої пенсії в суді, а також допоможуть збільшити Вашу пенсію у найкоротший термін за мінімальної Вашої участі.

Як міліціонеру отримувати поліцейську пенсію?

Юридична Компанія «Флагман» має великий досвід захисту порушених прав пенсіонерів МВС та дозволить Вам отримати гідний рівень пенсійного забезпечення з мінімальною вашою участю.

Перевірка правильності нарахування пенсії

Юридична Компанія «Флагман» надає якісні юридичні послуги в сфері пенсійного забезпечення громадян та має багаторічний досвід допомоги громадянам в розрахунку пенсії та перевірки правильності нарахування пенсії Пенсійним фондом. Спеціалісти нашої компанії нададуть Вам безкоштовну консультацію з усіх питань, що стосуються перевірки розміру нарахованої пенсії, а також розрахують Вашу пенсію у найкоротший термін за мінімальної Вашої участі.

Порядок перерахунку пенсій

Сучасна пенсійна система України викликає все більше протирічь і суперечок не тільки між спеціалістами, а і між простими громадянами. Рівень недовіри до Пенсійного Фонду України зростає з року в рік і це недивно, оскільки кількість випадків не вірного розрахунку та перерахунку пенсії працівниками Пенсійного Фонду збільшується в геометричній прогресії. Найкращим підтвердженням цього є кількість позовів до ПФУ з боку пенсіонерів, як в суди України, так і у Європейський Суд з Прав Людини. Так з початку 2016 року тільки до судів першої інстанції м. Києва надійшло мінімум 2242 позовні заяви відповідачем у яких виступає ПФУ.

Пенсійне забезпечення військовослужбовців

Юридична Компанія «Флагман» надає якісні юридичні послуги в сфері пенсійного забезпечення громадян та має багаторічний досвід допомоги військовослужбовцям у захисті їх прав у суді. Спеціалісти нашої компанії нададуть Вам безкоштовну консультацію з усіх питань, що стосуються перерахунку пенсії, а також допоможуть збільшити Вашу пенсію у найкоротший термін за мінімальної Вашої участі.

Довідкова інформація про пенсійні фонди м. Києва

Юридична Компанія «Флагман» надає якісні юридичні послуги в сфері пенсійного забезпечення громадян та має багаторічний досвід допомоги громадянам в пенсійних питаннях. Спеціалісти нашої компанії підготували Вам безкоштовну довідкову інформацію про Пенсійні фонди м. Києва.