Юридична особа має право припиняти свою діяльність, якщо бізнес збитковий, або з інших причин. Припинення юридичної особи є досить складною та клопіткою процедурою. Створюється ТОВ шляхом об’єднання майна його засновників/учасників. Завдяки цій особливості ліквідація підприємства відбувається в певному порядку, затвердженому установчими документами.

Припинення діяльності підприємства шляхом ліквідації можливе у наступних випадках:

  • за судовим рішенням;
  • ліквідація за рішенням власника;
  • за рішенням компетентного державного органу (наприклад, Антимонопольного комітету).

Третій варіант ліквідації ТОВ достатньо рідкісний, але передбачений законом. Процедура закриття ТОВ, в порівнянні з ліквідацією фізичної особи – підприємця, що є набагато простішою, відрізняється наявністю великої кількості «підводних каменів». Самостійно виконати її, без наявності необхідних знань та навичок, практично неможливо.

Допомогти виконати процес ліквідації товариства з обмеженою відповідальністю, ліквідацію акціонерного товариства чи господарського, допоможе наша юридична компанія «Флагман». Ми спеціалізуємось на наданні якісних юридичних послуг, супроводі бізнесу в Києві, Львові та інших містах України. Нашими кваліфікованими юристами буде дотримано встановлений законодавством порядок ліквідації, який складається з певних етапів. Процедура буде виконана швидко, з наданням клієнту всіх необхідних документів.