Договір, в якому прописуються права і обов’язки, відповідальність сторін, є основним документом при веденні будь – якого бізнесу. Цивільно – правовий договір, який регулюється Цивільним кодексом України, є одним з різновидів угод між фізичними, юридичними особами.

В залежності від змісту, цивільно – правова угода може бути:

  • Майновою.
  • Організаційною.

Наша юридична компанія «Флагман» надає юридичні послуги юридичним та фізичним особам на протязі багатьох років. Ми спеціалізуємось на розробці різних видів угод, одним з яких є цивільно – правовий договір. Поняття включає в себе домовленість між двома (або більше) сторонами, яка передбачає виникнення, зміну або повне припинення цивільних правових відносин. Договори можуть бути складеними в письмовій чи усній формі. Письмові угоди, які діляться на прості та нотаріально засвідчені, є найбільш популярними.

Якщо в договорі виявлена воля однієї особи, така угода називається односторонньою (відмова від спадщини, заповіт). Якщо в договорі виявлена воля двох осіб, він носить назву двостороннього (договори поставок, оренди, купівлі – продажу, інші). Якщо в угоді взяли участь більше двох осіб, такий договір є багатостороннім.

Завдяки багатолітньому практичному досвіду, наші кваліфіковані юристи допоможуть скласти цивільно – правовий договір будь – якого виду, з дотриманням всіх законодавчих вимог. Ми надаємо юридичні послуги високої якості, працюємо індивідуально з кожним клієнтом.