Право приймати участь в державних закупівлях (або приймати участь у тендерах), має будь – яке підприємство. Одним з важливих моментів під час проведення процедури є тендерна документація, яка повинна відповідати всім законодавчим вимогам. В разі невідповідності хоча б одного документу, суб’єкту господарювання буде заборонено приймати участь у тендері, або дискваліфіковано.

Щоб уникнути таких неприємностей, наша юридична компанія «Флагман» допоможе досягти максимальних результатів від закупівлі та виграти тендер. Юридичні послуги наших компетентних юристів складаються з:

  • консультування на підготовчому етапі перед участю в процедурі закупівель;
  • повного аналізу тендерної документації клієнтів;
  • аналізу тендерної пропозиції клієнтів;
  • аналізу тендерної пропозиції конкурентів;
  • оскарження процедури закупівель.

Наші юристи мають багатолітній практичний досвід з супроводу бізнесу та надання різноманітних видів послуг. Ми знаємо, розуміємо законодавчу базу, постійно слідкуємо за її змінами (про що повідомляє клієнтів). Також до наших послуг входить виявлення та нівелювання ризиків, що можуть виникнути під час проведення тендеру, підготовка тендерної документації, відповідно законодавчих норм та вимог, оскарження неправомірних рішень та дій замовника, під час проведення тендеру.