Зміна видів діяльності ФОП

индикаторы быннера

КВЕД - це класифікатор видів економічної діяльності, який містить перелік усіх різновидів господарської діяльності. Простими словами, КВЕД - це основна інформація про види діяльності, якими займається або планує займається фізична особа - підприємець. При реєстрації ФОП кожен зобов'язаний вибрати ті коди, які найбільше характеризуватимуть його діяльність. В процесі ведення бізнесу в приватного підприємця може виникнути необхідність змінити напрямки своєї роботи. В наслідок чого виникне необхідність затвердити дані зміни в ЄДР, обравши при цьому один основний, та за бажанням необхідну кількість другорядних видів економічної діяльності.

Для того щоб змінити КВЕД, приватний підприємець, повинен оплатити державне мито та прийти з заявою про державну реєстрацію змін до відомостей про фізичну особу – підприємця (форма №11) до державного реєстратора, після чого відповідні зміни будуть зазначені в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань і підприємець може легально працювати.

Все це занадто просто, тому законодавець вирішив ускладнити життя фізичним особам-підприємцям, які є платниками єдиного податку:

  • По перше, в п.п. 2 п. 293.4 Податкового кодексу України зазначено, що платники єдиного податку першої та другої групи, які отримали дохід здійснюючи діяльність, яка не зазначена у реєстрі платників єдиного податку зобов’язані заплатити підвищений податок у розмірі 15 відсотків.
  • По друге, в п.п. 298.2.3 ПКУ, вказаний перелік обставин, за яких платники єдиного податку зобов’язані перейти на загальну систему оподаткування, п.п. 7 даної статті передбачено, що це потрібно зробити у разі здійснення видів діяльності, не зазначених у реєстрі платників єдиного податку. Потрібно зауважити, що в даній статті не обмежено коло суб’єктів лише першою та другою групою, тому можна зробити висновок, що і платники третьої групи повинні перейти на загальну систему оподаткування.

Саме тому, при виникненні обставин за яких постає необхідність зміни КВЕД, радимо не зволікати та внести зміни до відповідних реєстрів аби уникнути вище вказаних санкцій.

Ви можете звернутись до спеціалістів нашої компанії, які професійно та якісно підготують необхідний перелік документів та зареєструють всі необхідні зміни в державних органах.

В НАШІ ПОСЛУГИ ВХОДИТЬ:

  • Консультація;
  • Підготовка пакету документів;
  • Зміна даних в ЄДР;
  • Отримання опису та виписки з новими даними

Від Вас необхідно:

  • Паспортні дані та ідентифікаційний код ФОП;
  • Відомості з новими КВЕД ФОП;
  • Доручення на представника

Строк виконання – 2 робочих дні.

Вартість наших послуг:

500 гривень

Нотаріальні послуги оплачуються окремо

Для більш детальної інформації звертайтесь:

Тел. +38 (044) 221 44 54

Тел. +38 (068) 629-12-12

Тел. +38 (093) 629-12-12

Тел. +38 (099) 629-12-12

або пишіть нам на електронну адресу: regflagman@gmail.com