Витяг з реєстру платників податку на додану вартість

индикаторы быннера

В процесі ведення господарської діяльності, суб’єкту господарювання (юридичній чи фізичній особі – підприємцю), може знадобитися витяг з реєстру платників податку на додану вартість, наявність якого у підприємця, дозволяє йому підтвердити перед контрагентами те, що він насправді є платником ПДВ.

Формується витяг згідно відповідного критерію пошуку державним реєстратором, та містить дату реєстрації платником податку на додану вартість, а також наступні відомості про суб’єкта господарювання:

  • Найменування платника ПДВ, його особисті дані.
  • ІПН платника ПДВ.
  • Види діяльності, які здійснюються суб’єктом господарювання (їх повний перелік).
  • Дата коли було зроблено запис про види діяльності, які будуть здійснюватися ФОП.

Видається витяг за запитом абсолютно безкоштовно, на протязі 3 - х робочих днів, після отримання запиту державним органом.

Наявність у підприємця витягу з реєстру платників єдиного податку, дозволяє фізичній особі – підприємцю підтвердити перед контрагентами, той факт, що він насправді є платником єдиного податку.

Наша юридична компанія «Флагман» спеціалізується на супроводі бізнесу, та наданні якісних юридичних послуг. Ми, як довірена особа суб’єкта підприємницької діяльності, допоможемо подати запит на витяг з реєстру платників податку на додану вартість, у відповідності з затвердженою державними органами, формою. Дійсний витяг на протязі періоду, поки не будуть внесені зміни в реєстр.

Строк виконання – 4 робочих дні.

Вартість наших послуг:

200 гривень

Для більш детальної інформації звертайтесь:

Тел. +38 (044) 221 44 54

Тел. +38 (068) 629-12-12

Тел. +38 (093) 629-12-12

Тел. +38 (099) 629-12-12

або пишіть нам на електронну адресу: regflagman@gmail.com