Достатньо велика кількість підприємців обирає сьогодні спрощену систему оподаткування (якщо вид діяльності входить до переліку дозволених для цієї системи). Документ, або витяг з реєстру платників єдиного податку, підтверджує статус юридичних осіб або ФОП, що вони дійсно працюють на спрощеній системі оподаткування. Кожен зареєстрований платник ЄП (згідно ПК України), може отримати його абсолютно безкоштовно та за власним бажанням. Витяг надається в формі, яка була затверджена державними органами виконавчої влади

Витяг з єдиного державного реєстру містить номер облікової картки (реєстраційний) платника податків, або паспортні дані персональні дані ФОП (прізвище, ім’я, по батькові), а також інші необхідні відомості про суб’єкт господарської діяльності. З витягу можна дізнатися про:

  • податкову адресу СПД (місце проживання, за яким ФОП береться на облік);
  • місцепровадження видів діяльності та їх види, обрані ФОП 1 – ї та 2 – ї груп;
  • ставку оподаткування;
  • групу платника ЄП;
  • дату, коли було обрано спрощену систему оподаткування чи здійснено перехід на неї;
  • дату проведення реєстрації та дату, коли вона була анульована.

Для осіб, що не мають необхідних знань та практичних навичок в даній сфері, процес отримання витягу досить складний та клопіткий. Допомогти отримати витяг з реєстру платників єдиного податку клієнтам Києва та інших регіонів України, допоможуть кваліфіковані юристи нашої юридичної компанії «Флагман». Ми надаємо юридичні послуги високої якості за доступними цінами.

ЩО НЕОБХІДНО ЗРОБИТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВИТЯГУ

Наявність у підприємця витягу з реєстру платників єдиного податку, дозволяє фізичній особі – підприємцю підтвердити перед контрагентами, той факт, що він насправді є платником єдиного податку.

Перш ніж зробити запит на отримання витягу з реєстру платників єдиного податку, ми надаємо клієнтам консультацію, потім готуємо та заповнюємо необхідний пакет документів, подаємо запит до державного податкового органу за місцем реєстрації ФОП. Витяг (в двох примірниках), надається не пізніше чим наступний робочий день, з того моменту, як надійшов запит. Доки в реєстр платників єдиного податку не будуть внесені зміни, витяг буде дійсним.

Також ми допоможемо отримати витяг з реєстру платників ЄП онлайн, через електронний кабінет органу державної фіскальної служби. Ознайомитися з витягом (електронною його версією), платники єдиного податку, можуть на сайті ДФС України.