Єдиний державний реєстр підприємств, організацій України, або ЄДРПОУ – це реєстр, де містяться унікальні коди юридичних осіб або його окремих підрозділів. Він представляє собою 8 – ми значний набір цифр, присутній в усіх документах, які формуються підприємством. Завдяки цьому коду можна визначити будь – яке підприємство чи організацію.

Витяг з ЄДР є офіційним документом, в якому міститься інформація про юридичну особу – підприємця чи ФОП, і який формує державний реєстратор (відповідно вказаних в запиті пошукових критеріїв). В залежності від виписки чи довідки, у витязі вказана максимально повна інформація про особу – підприємця. В залежності від того, яка інформація повинна надаватися, існує два види витягів (відповідно до нового Порядку).

  • Про ФОП чи юридичну особу – підприємця.
  • Інформація стосовно відокремленого підрозділу ЮО.

Вся інформація, не враховуючи реєстраційний номер облікової картки ФОП, відомості про його банківські рахунки, є доступною для загалу. Виходячи з цього, кожен бажаючий може отримати витяг з ЄДР, що містить інформацію про будь - якого суб’єкта господарської діяльності.

Законодавством не передбачений конкретний строк, на протязі якого дійсний витяг, але інформація, надана в ньому, є чинною на дату формування документу. Швидко отримати витяг з реєстру ЄДРПОУ без зайвих зусиль та витрат, допоможуть спеціалісти нашої юридичної компанії «Флагман», які спеціалізуються на наданні якісних юридичних послуг супроводження бізнесу.

ЯКІ ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНІ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВИТЯГУ

  • Новопризначеному директору підприємства (для оформлення картки зі зразками підписів та печатки).
  • Під час укладання договору купівлі – продажу частки учасника в статутному капіталі підприємства.
  • Під час укладання договорів, які потребують посвідчення в нотаріуса.
  • В господарському суді, для підтвердження відомостей відносно відповідача.
  • Перед тим, як розпочати співпрацю з контрагентами (для їх перевірки).

Щоб замовити витяг з ЄДРПОУ клієнт повинен надати нам ідентифікаційний податковий номер юридичної чи фізичної особи – підприємця, на якого потрібно надати інформацію. Наші спеціалісти нададуть консультацію, підготують повний пакет документів, нададуть його у відповідні державні органи, та отримують результат. Вартість витягу з ЄДРПОУ включена до вартості послуг, та є доступною для клієнтів.