ЄДРПОУ або Єдиний державний реєстр підприємств, організацій України – це реєстр, де містяться унікальні коди юридичних осіб або їх окремих підрозділів. Код представляє собою 8 – ми значний набір цифр, який присутній майже в усіх документах, що формуються підприємством. Визначити будь – яке підприємство чи організацію можна завдяки цьому коду. Одним з офіційних документів вважається виписка з ЄДР, в якій містяться дані про СПД. Формується та надається вона державним органом, згідно наказу Мінюсту України. Інформація, що розміщена в випискі, доступна загалу, тому отримати документ може будь – хто, зробивши відповідний запит.

На сьогоднішній день виписка з Єдиного державного реєстру може надаватися будь – яким державним органом, незалежно від місця реєстрації суб’єкта господарювання. Якщо запису в державному реєстрі, підтверджуючого інформацію про юридичну особу немає, або якщо за вказаним в документі місцем реєстрації відсутня сама юрособа, державний реєстратор має повне право відмовити у видачі виписки. В такому випадку, до державного органу потрібно надати документ відповідної форми, який є підтвердженням відомостей про юридичну особу (форма 6), чи ФОП. Подається така форма разом з поданням запиту про надання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб чи виписки з ЄДР ФОП.

ЯКА ІНФОРМАЦІЯ РОЗМІЩЕНА У ВИПИСКІ

У виписці з ЄДРПОУ фізичних осіб – підприємців або юридичних осіб, міститься певний перелік інформації, відносно суб’єктів господарської діяльності. Слід зауважити, що в порівнянні з витягом, виписка має значно меншу кількість даних. Окрім номеру облікової картки ФОП (реєстраційного), з виписки будь – яка зацікавлена особа може дізнатися:

  • назву юрособи;
  • особисті дані ФОП;
  • ІПН ЮО, адресу її реєстрації;
  • місце проживання ФОП;
  • кількість осіб та їх перелік, що мають право діяти від імені СПД;
  • статистичну інформацію, а також дані з податкових органів;
  • іншу інформацію.

Процес отримання виписки з ЄДР достатньо складний, потребує наявності знань та навичок. Якомога швидше отримати витяг та виписку з ЄДРПОУ, допоможуть професійні юристи нашої компанії «Флагман». Супровід бізнесу є одним з пріоритетних напрямків нашої діяльності. При зверненні до нас, ми надаємо консультацію, формуємо пакет необхідних документів, з подальшим поданням їх до відповідних державних органів, та отримуємо результат. Витяг з реєстру віддаємо клієнта на руки. Всі послуги мають доступну вартість.