Юридичні адреси

Юридична адреса в Шевченківському районі


Юридична компанія «Флагман» пропонує своїм клієнтам якісну юридичну адресу в Шевченківському районі м. Києва з можливістю оренди даного офісу. Наша компанія надає лише адреси не масової реєстрації, тому нашим клієнтам не варто турбуватись про упереджене ставлення зі сторони контролюючих органів.


Район Адреса Вартість 6 міс. Вартість 12 міс. Фактична оренда
Шевченківський район вул. Парково-Сирецька 2500 3500 500 грн/день

Фото:Створюючи власне підприємство, слід вибрати для нього найменування, вирішити якою діяльністю воно буде займатися, який статутний капітал потрібний для того аби забезпечити його функціонування тощо, але це ще не все. Досить важливим елементом, поряд зі всіма вище вказаними, є юридична адреса підприємства.

Таке поняття як «юридична адреса» не вживається ні в одному нормативно - правовому акті, тобто воно є неофіційним. Якщо звернутися до Цивільного кодексу, то він вказує дане поняття як місцезнаходження юридичної особи та розуміє під ним фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи (переважно знаходиться керівництво) та здійснення управління та обліку. Податковий кодекс дає визначення такого поняття, як податкова адреса - це місцезнаходження юридичної особи, відомості про що містяться у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців. З цього можна зробити висновок, що усі три поняття є тотожними.

Отже, юридична адреса при створенні підприємства, відіграє досить важливу роль, вона є невід’ємним реквізитом юридичної особи. Юридична адреса зазначається в установчих документах, потім дана інформація розміщується в ЄДРПОУ, вона вказується у реквізитах компанії, на дану адресу буде приходити уся кореспонденція, в тому числі й від фіскальних органів. Без неї Ви не зможете зареєструвати фірму, отже, не зможете розпочати свою справу.

Як юридична особа може використовуватися адресу власної квартири, фактично орендованого приміщення або ж придбана юридична адреса. Якщо розглянути перший варіант, то присвоєння підприємству адреси власної квартири, можливо якщо це лише його юридична адреса, а не фактична, тобто діяльність безпосередньо у ній не здійснюється, а ще встановлюється необхідність знаходження за цією адресою виконавчого органу, тобто директора. Щодо другого варіанту, то він, безсумнівно, чітко відповідає букві закону, адже, згідно із нормативно правовими актами, на момент реєстрації Ви повинні мати офісне приміщення, в якому буде знаходитися ваше підприємство і з якого Ви будете здійснювати господарську діяльність. Щодо придбання юридичної адреси, то це може стати в нагоді, якщо для Вашої діяльності, оренда чи купівля офісного приміщення немає сенсу.

До вибору юридичної адреси слід підійти дуже серйозно, аби згодом уникнути зайвих проблем. Найголовнішим критерієм вибору є відсутність адреси в списках адрес з масовою реєстрацією, а також в «чорних» списках Державної Фіскальної Служби.

Саме тому, якщо у Вас виникла потреба у купівлі юридичної адреси, то Ви можете звернутися за допомогою до юридичної компанії «Флагман». Ми з легкістю зможемо підібрати Вам бажаний варіант юридичної адреси і зареєструвати її у всіх необхідних органах. Ми гарантуємо якість та повне обслуговування наших юридичних адрес!

Для більш детальної інформації звертайтесь:

Тел. +38 (044) 221 44 54

Тел. +38 (068) 629-12-12

Тел. +38 (093) 629-12-12

Тел. +38 (099) 629-12-12

або пишіть нам на електронну адресу: regflagman@gmail.com