При створенні власного підприємства, йому, в обов’язковому порядку, присвоюється власна назва (найменування), визначається розмір статутного капіталу та види діяльності, якими буде займатися фірма. Разом з цим, одним з важливих аспектів при створенні нових підприємств, є наявність юридичної адреси. Цей термін не є офіційним (не вживається в жодному правовому чи нормативному акті).

Що є таке >юридична адреса підприємства? В Цивільному Кодексі прописано, що це місцезнаходження юридичної особи, де фактично ведеться підприємницька діяльність, чи розміщений головний офіс, в якому знаходиться керівний склад та проводиться керування діяльністю підприємства, здійснюється управління, облік.

Отже, при створенні нового підприємства, юридична адреса є невід’ємною та обов’язковою, без якої неможливо розпочати власну справу. Вона зазначається в:

  • установчих документах компанії;
  • розміщується в ЄДРПОУ;
  • вказується в реквізитах підприємства;
  • розміщується на печатці (якщо вона є).

Юридична адреса потрібна для листування, адже саме на неї буде надходити кореспонденція. Якщо при веденні бізнесу купівля чи оренда офісу не має сенсу, юридична адреса може бути придбана. Звернувшись в нашу юридичну компанію «Флагман», клієнти можуть уникнути зайвих проблем під час придбання юридичної адреси. Ми підберемо оптимальний варіант юридичної адреси, з подальшою її реєстрацією в державних органах.

РайонАдресаВартість 6 міс.Вартість 12 міс.Фактична оренда
Шевченківський район вул. Парково-Сирецька 2500 3500 500 грн/день