Дочірнє підприємство (ДП) - це підприємство, єдиним засновником якого виступає інша юридична особа. Дочірнє підприємство знаходиться в залежності від засновника., це виникає в зв’язку зі створенням ДП материнським підприємством. Майно ДП формується повністю за рахунок переданого майна засновника. Дочірнє підприємство не є аналогом представництва материнської компанії. ДП - повноцінна юридична особа і самостійний платник податків, зборів та інших обов'язкових платежів. Воно має окремий баланс, банківські рахунки, печатку. Самостійно несе відповідальність за зобов'язаннями, які виникають під час його діяльності. Підприємства, які мають у своїй структурі ДП, подають консолідовану фінансову звітність разом з фінансовими звітами за власними господарськими операціями. Дочірнє підприємство може створювати філії, представництва, засновувати інші підприємства яким вона буде материнською компанією.

Створення, реорганізації та ліквідації, затвердження статуту ДП відносяться до компетенції засновника. Дочірнє підприємство створюється за загальними правилами реєстрації юридичної особи. Документом дочірнього підприємства який служить підставою для діяльності підприємства і регулює правила, порядок діяльності та організацію, є Статут.

Дочірні підприємства в Україні, в більшості випадків реєструють іноземні компанії. Вся прерогатива в тому що це найбезпечніший спосіб інвестицій.

Якщо ви вирішили не гаяти свій дорогоцінний час на підготовку документів і спроб зареєструвати ДТ. Тоді наші спеціалісти виконають всю роботу за Вас. Ви отримаєте повний пакет документів, що підтверджує державну реєстрацію дочірнього підприємства.

Ви так само можете скористатися і іншими послугами нашої компанії для Вашого бізнесу: абонентське бухгалтерське, податкове, юридичне і обслуговування, отримання всіх дозвільних документів, ліцензій, сертифікатів, представлення Ваших інтересів в податкових органах, пенсійному фонді, правоохоронних органах, в судах та інших інстанціях.