Виготовлення печатки

'баннер
индикаторы быннера

Зі стрімким розвитком економічних відносин між суб’єктами господарювання, підприємницької діяльності, виникає необхідність правильного документального оформлення цих відносин. Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу» фактично відмінив обов’язковість наявності печаті у суб’єктів господарювання, однак ще досі однією з ознак юридичної сили документа є наявність на ньому печатки підприємства.

Використовувати печатку, у своїй діяльності – це Ваше право, а не обов’язок, але варто зазначити, що відбиток печатки є одним із засобів захисту документів від підробок. Також відсутність печатки додасть клопотів та витрат підприємству. Адже, більшість юридичних осіб, з якими буде необхідно укладати договори, не стануть працювати з підприємцями без печатки, зараз не один трудовий договір не можна уявити собі без штампа підприємства. Також якщо виникне необхідність видати довіреність на свого працівника або на іншу особу стосовно вашої діяльності, при наявності печатки підприємства, автоматично відпадає необхідність її нотаріального посвідчення. Таким чином Ви економите свій час та відповідно й кошти. Також, що не менш важливо, ніякий державний орган попросту не прийме у Вас жодного документа без наявності відбитку печатки, а це відповідно завдасть чималого клопоту, особливо коли прийдеться подавати звітну документацію до податкової інспекції. Це є ще однією прерогативою наявності печатки.

Саме тому, після прийняття рішення про створення юридичної особи перед Вами може постати питання щодо придбання печатки. І наша юридична компанія «ФЛАГМАН» зможе Вам допомогти у цьому. Ми сприяємо розвитку господарської діяльності саме тому маємо в себе в арсеналі печатки, які зможуть задовольнити, будь-які Ваші вимоги та бажання. Для того, аби отримати печатку, Вам не потрібно буде заповнення ніяких заяв та отримання дозволів. У нас Ви зможете вибрати будь-який зразок із бажаним рівнем захисту з каталогу печаток. Новітні технології лазерного гравірування та професіоналізм працівників «ЮК«ФЛАГМАН» допоможуть виготовити якісну печатку, швидко та за доступною ціною, відповідно до Ваших побажань.

Строк виконання – 1 робочий день.

Вартість наших послуг:

170 гривень