Основним документом, який засвідчує наявність або відсутність в реєстрі інформації щодо осіб, якими були здійснені корупційні правопорушення є довідка про корупцію. Витяг з ЄДР осіб, якими були вчинені корупційні правопорушення у сфері держзакупівель, надається замовнику на звернення, що має встановлену форму. Отримати довідку можуть фізичні особи громадяни України, іноземці, особи без громадянства.

В разі, якщо відомостей щодо особи не має в базі, видається довідка про корупцію, що засвідчує про відсутність корупційних правопорушень. Якщо в реєстрі відомості про корупційні правопорушення, вказується його вид, стаття, згідно з якою було порушено провадження, номер судової справи.

  • Про наявність/відсутність корупційних правопорушень фізичних або посадових осіб.
  • Про наявність/відсутність корупційних правопорушень юросіб.

Наша юридична компанія «Флагман» на протязі багатьох років займається супроводом бізнесу, та надає кваліфіковані юридичні послуги в Києві та інших містах України. З нашою допомогою довідка про відсутність корупційного правопорушення буде отримана своєчасно, без зайвих витрат та черг в державних органах. Ми надаємо консультацію, оформлюємо запит, подаємо документи у відповідні органи. Така довідка не має терміну дії, але він може бути встановлений замовником закупівлі.