Офіційним документом, що підтверджує відсутність судимості у фізичної особи, є довідка про несудимість. Також вона містить відомості про те, що особа не притягувалась за скоєний злочин до кримінальної відповідальності, не є в розшуку на дату отримання довідки. Надається довідка про відсутність судимості МВС України. Отримати її мають право українські громадяни, іноземці, та особи без громадянства.

В залежності від органу пред’явлення, буде визначатися строк дії довідки про несудимість. Для зарубіжних держав строк дії складає 90 днів, для пред’явлення на території України, термін дії визначається органами, установами, до яких подається довідка.

Наша юридична компанія «Флагман» допоможе отримати довідку швидко та без зайвих витрат часу, коштів. Наші кваліфіковані юристи спеціалізуються на супроводі бізнесу, та надають професійні юридичні послуги високої якості. Співпрацюючи з нами, довідка про несудимість в Києві та інших регіонах України буде отримана гарантовано. Наші спеціалісти, маючи практичний досвід, заповнять всі необхідні документи правильно, з дотриманням вимог, та внесенням необхідної інформації. Це гарантує прийняття документів з першого разу, без повернення їх на виправлення та доопрацювання.

КОЛИ ПОТРІБНА ДОВІДКА ПРО НЕСУДИМІСТЬ

  • При прийманні участі в держзакупівлях.
  • Для отримання закордонного паспорту.
  • Для отримання громадянства.
  • Для отримання дозволу на зберігання, носіння зброї.
  • При оформленні посвідки на проживання, візи в посольстві, документів в іноземних державних органах.
  • Для отримання інших документів.

Під час співпраці, клієнтам надається професійна безкоштовна консультація стосовно особливостей процедури отримання довідки про несудимість. Для отримання довідки ми заповнюємо всі необхідні документи (після надання їх клієнтом), а також виконуємо всі інші необхідні послуги. Щоб замовити довідку про відсутність судимості, клієнт не має потреби бути присутнім в державній установі особисто. За наявності доручення наш співпрацівник зробить все найкращим чином. Оформити заявку можна в телефонному режимі, необхідні документи можна передати електронною поштою. Весь процес буде зроблений нашими фахівцями в найкоротший термін. Однією з переваг нашої компанії для клієнтів є найкраща ціна на всі види високоякісних послуг.