Зміна складу учасників/відомостей про учасників

'баннер
индикаторы быннера

В процесі функціонування юридичних осіб часто трапляються випадки, коли один або декілька учасників хочуть взагалі припинити співпрацю з даною юридичною особою, або передати (продати, подарувати тощо) частину або всі свої права на юридичну особу. Передача частини корпоративних прав є також і способом залучення нових інвестицій в розвиток бізнесу.

Вихід зі складу учасників юридичної особи може бути добровільним, тобто таким, що залежить від волі учасника, та примусовим, який навпаки, не залежить від його волі.

В зв’язку з великою різноманітністю видів юридичних осіб, діяльність яких закріплена різними нормативно-правовими актами, існує багато способів зміни складу учасників та порядку реєстрації таких змін. Однак, обов’язковість реєстрації таких зміни в органах держаної реєстраційної служби, передбачена для всіх юридичних осіб.

У випадку зміни даних учасника, а саме: зміна прізвища ім’я по батькові , паспортних даних, зміна даних про засновника – юридичну особу, дані зміни мають обов’язково бути відображені в єдиному державному реєстрі.

Процедура зміни учасників та даних про учасників, передбачає внесення змін в установчі документи юридичної особи та дотримання затвердженого державою порядку внесення таких змін.

В НАШІ ПОСЛУГИ ВХОДИТЬ:

  • Консультація;
  • Підготовка пакету документів;
  • Супроводження підписання документів у нотаріуса;
  • Зміна учасників/відомостей про учасників в ЄДР

Від Вас необхідно:

  • Найменування та ідентифікаційний код юридичної особи;
  • Паспортні дані та ідентифікаційний код учасника(ів);
  • Присутність учасників у нотаріуса при підписанні документів;

Детально про порядок зміни учасників та відомостей про учасників, пакет необхідних документів, процедуру реєстрації ви можете дізнатися у спеціалістів ЮК «Флагман». Наша професійна команда підготує для Вас всі необхідні документи та проведе зміни в органах державної влади і Ви будете впевнені, що все відбувається в рамках законодавства.

Строк виконання – 2 робочих дні.

Вартість наших послуг:

1600 гривень

Державне мито включене в вартість.

Нотаріальні послуги оплачуються окремо.

Для більш детальної інформації звертайтесь:

Тел. +38 (044) 221 44 54

Тел. +38 (068) 629-12-12

Тел. +38 (093) 629-12-12

Тел. +38 (099) 629-12-12

або пишіть нам на електронну адресу: regflagman@gmail.com