Головною ознакою юридичної особи, яка іноді може відображати напрямок її діяльності, є власна назва. В зв’язку з тим, що відомості про найменування юридичної особи відображаються в установчих документах, виписці з Єдиного державного реєстру, ліцензії, дозволі, інших документах, зміна назви підприємства є відповідальним кроком, а не формальністю. При проведенні зміни назви підприємства, необхідно провести перереєстрацію платником податку (ПДВ та/або єдиного), знищити стару та виготовити нову печатку.

Зміна найменування юридичної особи буде необхідною в разі:

  • зміни напрямків діяльності;
  • запуску нової рекламної кампанії;
  • з інших причин.

Слід зауважити, що назва юридичної особи не може бути аналогічною найменуванню іншої юридичної особи, а також не може містити найменувань органів державної влади.

Зміна назви ТОВ – складний, клопіткий процес, який передбачає зміну всіх установчих документів. Допомогти провести такий процес швидко та без зайвих витрат, допоможе наша компанія «Флагман», яка не один рік спеціалізується на юридичному супроводі бізнесу, та надає якісні послуги за доступною ціною. Наші спеціалісти нададуть консультацію, підготовлять повний пакет документів, забезпечать супровід при підписанні документів у нотаріуса, внесуть зміни в податкових органах та єдиному державному реєстрі, отримають опис та виписку з новим найменуванням.