Досить часто, в процесі діяльності суб’єкта господарювання виникає необхідність зміни керівництва компанії, фірми. Зміна директора ТОВ – це відповідальний крок, який повинен бути зроблений з дотриманням всіх затверджених державою процедур, а не проста формальність. Виконати таку процедуру швидко та якісно допоможуть професійні юристи юридичної компанії «Флагман».

Змінити керівника юридичної особи можна, наприклад, після проведення загальних зборів учасників, що є вищим органом управління юридичної особи, на яких приймається рішення про зміну директора. Рішення набуває чинності, якщо воно підтримане більшістю учасників та затверджене протоколом. Але процедура зміни керівника не обмежується лише оформленням протоколу, оскільки керівник має певні повноваження (підписання договорів, прийняття на роботу працівників, продаж майна компанії, інше). При необхідності, вони можуть бути обмежені, з обов’язковим відображенням таких обмежень в ЄДР, та поданні відомостей до податкових органів. Після цього відбувається остаточна зміна директора ТОВ чи зміна керівника громадської організації.

Для початку процедури зміни керівника в Києві чи інших регіонах України, нам необхідно надати:

  • Код ЄДРПОУ, найменування юридичної особи;
  • дані учасника (паспортні, ІПН);
  • дані нового директора (паспортні, ІПН);

При підписанні документів у нотаріуса, обов’язково повинні бути присутні учасники. Наша компаніє надає консультацію, оформлює належним чином документи для проведення зміни керівника, супроводжує підписання документів. Також нами проводиться реєстрація зміни керівника юридичної особи в Єдиному державному реєстрі та податковій службі, отримується опис та виписка з новим директором.