Товариства з обмеженою відповідальністю

'баннер
индикаторы быннера

Товариство з обмеженою відповідальністю - одна з найпоширеніших форм здійснення підприємницької діяльності в Україні. Популярність ТОВ, як форми ведення бізнесу полягає в тому що його учасники не відповідають власним майном за зобов'язаннями ТОВ і не несуть ризик збитків, пов'язаних з діяльністю Товариства. Відкрити товариство може будь-яка фізична чи юридична особа. Законодавством передбачена тільки максимальна кількість засновників (учасників) - не більше 100 осіб, а статутний капітал може складати 1 копійку. Отже, відносно простий порядок реєстрації та функціонування ТОВ, робить саме цю організаційно-правову форму найбільш прийнятною для середньостатистичного бізнесмена.

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ТОВ НЕОБХІДНО:

  • Вибрати назву товариства;
  • Вибрати вид діяльності;
  • Надати інформацію про юридичну адресу, якщо у Вас немає юридичної адреси - ми Вам її запропонуємо;
  • Визначити бажаний розмір статутного капіталу і долі засновників;
  • Вибрати систему оподаткування.

Наші спеціалісти підготують весь комплект документів та здійснять державну реєстрацію товариства у відповідній реєстраційній службі.

Додатково, за вимогою клієнта, наші працівники зареєструють товариство як платника ПДВ та/або платника єдиного податку в органах державної фіскальної служби.

Таким чином, за допомогою нашої компанії Ви не марнуєте часу на ознайомлення з сотнями документів, які необхідно знати при реєстрації ТОВ, не витрачаєте часу на підготовку документів, не стоїте в чергах у реєстраційній службі та податкових органах, а займаєтесь розвитком та побудовою бізнесу або власними справами.

Для більш детальної інформації телефонуйте за номерами: (044)2214454 та (099)9474300 або пишіть нам на електронну адресу: regflagman@gmail.com

Строк виконання – 2 робочих дні.

Вартість наших послуг:

1600 гривень включаючи печатку та постанова на облік як платника ПДВ.

Нотаріальні послуги оплачуються окремо.