Легалізація власного бізнесу є обов’язковою процедурою. Однією з найпоширеніших форм є реєстрація ТОВ – товариства з обмеженою відповідальністю, що представляє собою господарство, з поділеним на частки статутним капіталом (розмір часток визначається статутними документами). Реєстрація товариства дозволяє узаконити будь – яке об’єднання активів та створює відповідні гарантії рівності за захищеності сторін в процесі діяльності та розвитку компанії.

Створення ТОВ, організація інших суб’єктів господарської діяльності, повинно мати належний та високопрофесійний супровід бізнесу, що допоможе в вирішенні будь – яких питань та розв’язанні задач будь – якого рівня складності.

Відкриття ТОВ в Україні супроводжується великою кількістю необхідної документації. Професійні юристи нашої юридичної компанії «Флагман» допоможуть зареєструвати ТОВ з дотриманням всіх норм та правил. Завдяки багаторічному досвіду наших працівників, знанню та розумінню вітчизняного законодавства, всі етапи реєстрації будуть дотримані.

Під час співпраці клієнтам будуть надані юридичні послуги будь – якого рівня складності. Наші працівники не тільки надають професійні послуги, а й дотримуються конфіденційності. Головні особливості нашої компанії – це чесність, порядність, відповідальність, завдяки чому ми завоювали довіру клієнтів з усієї країни та за кордоном.

ОСОБЛИВІ ПЕРЕВАГИ РЕЄСТРАЦІЇ ТОВ

Процедура реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю – процес складний та трудомісткий, який передбачає наявність спеціальних знань та досвіду. Враховуючи це, збір та підготовка необхідних документів потребують уважності та професійного підходу. Державна реєстрація ТОВ складається з декількох послідовних етапів:

  1. аналізу та підготовки інформаційних даних для оформлення документів (вказані в них відомості повинні бути вірогідними та не суперечити закону про створення ТОВ);
  2. підготовка, підписання документів для подальшої їх передачі державному реєстратору;
  3. внесення даних в єдиний державний реєстр (заключний етап процедури реєстрації).

Виконати відкриття ТОВ власними силами досить складно та довго. Звернувшись за допомогою до спеціалістів нашої юридичної компанії, клієнти зможуть заощадити не тільки вільний час, але й кошти. Нашими юристами також може бути виконана реєстрація учасників загальних зборів ТОВ, та проведена електронна реєстрація суб’єкта господарювання. Скористатися нашими послугами можуть клієнти Києва та інших міст нашої країни. Найкраща ціна та якісні послуги – основні переваги нашої юридичної фірми.