Товариство з додатковою відповідальністю є одним з видів суб’єктів підприємницької діяльності. Основною відмінністю ТДВ від ТОВ полягає в тому, що засновники такого товариства відповідають за його зобов’язання, не тільки своєї часткою у статутному капіталі але і всім особистим майном. В зв’язку з чим, популярність даного виду товариства не дуже розповсюджена на території України. Проте, законодавство ставить вимоги до організацій які повинні бути засновані виключно у формі ТДВ, а саме страхових компаній тощо. Крім того, суб’єкт підприємницької діяльності, зареєстрований у формі товариства з додаткової відповідальності, підвищує надійність та довіру такого товариства серед клієнтів та контрагентів.

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ТДВ ВІД ВАС НЕОБХІДНО:

  • Вибрати назву підприємства;
  • Вибрати вид діяльності;
  • Надати інформацію про юридичну адресу, якщо у Вас немає юридичної адреси - ми Вам її запропонуємо;
  • Визначити бажаний розмір статутного капіталу і долі засновників;
  • Вибрати систему оподаткування.

Наші спеціалісти підготують весь комплект документів та здійснять державну реєстрацію товариства з додатковою відповідальністю у відповідній реєстраційній службі.

Додатково, за вимогою клієнта, наші працівники зареєструють ТДВ як платника ПДВ та/або платника єдиного податку в органах державної фіскальної служби.

Таким чином, за допомогою нашої компанії Ви не марнуєте часу на ознайомлення з сотнями документів, які необхідно знати при реєстрації ТДВ, не витрачаєте часу на підготовку документів, не стоїте в чергах у реєстраційній службі та податкових органах, а займаєтесь розвитком та побудовою бізнесу або власними справами.