Реєстрація платником ПДВ юридичних та фізичних осіб – підприємців є обов’язковою, на сьогоднішній день, процедурою. Підставою для проведення реєстраційних заходів є Податковий Кодекс України (розділ 5). Всім зареєстрованим платниками податку на додану вартість особам, надається ІПН, який в подальшому використовуються при сплаті ПДВ. Цей індивідуальний номер закріплюється за платником на протязі всього періоду виконання підприємницької діяльності, і стає недійсним з моменту анулювання реєстрації платника податку.

Пришвидшити реєстрацію платників податків та суттєво допомогти клієнтам в отриманні індивідуального податкового номеру, допоможуть професійні юристи нашої юридичної компанії «Флагман». В нашій команді працюють кваліфіковані спеціалісти, які мають багаторічний досвід юридичного супроводу бізнесу, що дозволяє надавати юридичні послуги високої якості та різного рівня складності. Надання послуг з реєстрації включає:

  • консультування щодо вимог, порядку проведення реєстраційних заходів;
  • підготовка, заповнення документації;
  • можливість нести самостійну майнову відповідальність;

Після проведення реєстрації ми отримуємо Витяг з реєстру платників податків, та віддаємо його на руки клієнту.

ВИДИ РЕЄСТРАЦІЇ

Згідно Кодексу, реєстрація платника ПДВ може бути обов’язковою або добровільною (в залежності від критеріїв, яким відповідає особа – підприємець):

  • Обов’язкова реєстрація платником ПДВ розповсюджується на юридичних та фізичних осіб – підприємців, сума доходу яких, за рахунок здійснення операцій з продажу товарів та постачання послуг, нарахована протягом останнього календарного року, вища за 1 млн. грн.(не стосується осіб на єдиній системі оподаткування I – III групи).
  • Добровільна реєстрація платником податку на додану вартість, відбувається при добровільній згоді особи – підприємця (фізичної чи юридичної), у випадку, коли обсяги операцій, підлягаючих оподаткуванню, не досягають, або менші одного мільйона гривень (підставою виступає подана заява). Не підлягають добровільній реєстрації платники єдиного податку.

При проведенні реєстрації платника ПДВ виникає велика кількість нюансів, з якими самостійно клієнти розібратися не в змозі (за відсутності необхідних знань та навиків). Завдяки багаторічним практичним навичкам та досвіду, наші компетентні юристи нададуть не тільки професійну консультацію клієнтам, а й правове обґрунтування під час проведення реєстраційних заходів.