Обов’язковою умовою ведення власного бізнесу є його реєстрація. Однією з найпростіших форм є реєстрація ФОП. В якості ФОПа можуть виступати як громадяни України, так і громадяни іноземних держав, особи без громадянства, що самостійно і на власний ризик здійснюють свою діяльність, з метою отримання прибутків. Даний вид ведення бізнесу є найбільш популярним, характеризується:

  • швидкою та легкою реєстрацією;
  • простою організацією ведення обліку (бухгалтерського, податкового) та звітності;
  • можливість використовувати найманих працівників;
  • можливість переходу на єдиний податок;
  • відсутність статутного капіталу;
  • можливість ведення бізнесу без обов’язкового відкриття банківського рахунку та створення власної печатки;
  • інше.

Зареєструватися як фізична особа – підприємець може особа, яка досягла 18 років, або особа, якій виповнилось 16 років, і вона має письмову нотаріально завірену згоду батьків.

В зв’язку з тим, що майже ніхто не надає з першого разу повний пакет документів, найкращим рішенням стане звернення до юридичної компанії «Флагман», яка допоможе відкрити ФОП за короткий період часу з дотриманням всіх вимог та наданням повноцінного пакету документів. В нашій компанії працюють компетентні співробітники з багаторічним досвідом, для яких реєстрація ФОП онлайн або в звичному режимі є одним з основних напрямків діяльності. Вартість такої послуги прийнятна.

ОСОБЛИВОСТІ РЕЄСТРАЦІЇ ФОП:

Однією з основних умов реєстрації власного бізнесу є державна реєстрація фізичної особи – підприємця ;за місцем прописки. Але законом не забороняється запроваджувати підприємницьку діяльність в інших регіонах країни. Зважаючи на це, наші професійні юристи зможуть належним чином, не порушуючи норм закону, виконати реєстрацію ФОП не за місцем прописки, з дотриманням всіх вимог.

Існує три групи підприємців, які працюють на спрощеній системі оподаткування.

  • До першої групи відносяться особи, які здійснюють роздрібний продаж товарів або послуг (торгівля на ринку, невеликі магазини, дрібні підприємці). Особливість – відсутність найманих працівників, прибуток не має перевищувати 167 розмірів мінімальної заробітної плати за рік. Податок – 10% від прожиткового мінімуму.
  • II група. Сюди відносяться особи, які здійснюють виготовлення або продаж товарів, послуг населенню, можуть використовувати найманих працівників, але не більше 10 чоловік. Ставка оподаткування – 20% від мінімальної зарплати.
  • До третьої групи відносяться особи, які працюють з особами підприємницької діяльності будь - якої системи оподаткування. Відсоткова ставка оподаткування – 3% або 5% від доходу (залежить від того, як буде сплачуватися ПДВ).

З нашою допомогою процедура оформлення ФОП з загальною чи спрощеною системою оподаткування (єдиний податок), Києві чи інших містах України, буде виконана вчасно та без зайвих витрат. На сайті нашої компанії можна ознайомитися, скільки коштує реєстрація ФОП.