Реєстрація фізичної особи-підприємця

'баннер
индикаторы быннера

Самою простою формою відкриття власного бізнесу є реєстрація фізичною особою–підприємцем. ФОП – це громадянин України, громадянин іноземної держави або особа без громадянства, яка здійснює свою діяльність самостійно і на власний ризик з метою отримання прибутку. Така форма ведення бізнесу є дуже популярною, адже для неї характерна проста організація ведення бухгалтерського та податкового обліку і звітності, можливість використовувати найману працю тощо.

Фізичною особою підприємцем може бути лише особа з повною цивільною дієздатністю (тобто з досягненням 18 років, або із виникненням підстав за яких особа набуває повної цивільної дієздатності раніше ніж повинна була), а також, як виняток, особа з 16 років, за наявності нотаріально посвідченої згоди на це батьків.

Ведення такого бізнесу є нескладним та має ряд своїх переваг, а саме: необов’язковість печатки та можливість не формувати статутний капітал (як у товариствах), можливість застосування спрощеної системи оподаткування.

Підприємці на спрощеній системі оподаткування поділяються на 3 групи:

 • 1 Група - Підприємці, які здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торгівельних місць на ринках або здійснюють господарську діяльність по наданню побутових послуг населенню. Плюсом цієї групи є те що ви при не великому річному прибутку, а саме прибуток не має перевищувати 300000 в рік можете використовувати цю ставку, також відсоток який ви будете сплачувати буде до 10 відсотків розміру прожиткового мінімуму. Мінус в тому що ви не можете використовувати працю найманих працівників. Ця ставка підходить для ринкових торговців, невеликих магазинів, дрібних підприємців.
 • 2 Група - Підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку або населенню, здійснюють виготовлення або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства. Плюсом є те що можна використовувати працю найманих працівників та те що прибуток може бути значно більшим ніж при першій групі,а саме до 1,5 мільйона гривен за календарний рік. Мінусом є: обмеження щодо найманих працівників - не більше 10. Ставка – до 20% мінімальної заробітної плати.
 • 3 Група - Віднесено підприємців які працюють з підприємцями та юридичними особами будь-якої системи оподаткування. Плюсом є досить широка сфера діяльності та відсутність багатьох обмежень. Тут можна займатися як посередницькими послугами та використовувати будь-який вид діяльності що не заборонений на єдиному податку. Також можна використовувати необмежену кількість працівників. Мінусом є обмеження щодо доходу до 5 мільйонів гривен .Також негативним є те, що в подальшому підприємцям 3-ї групи без бухгалтера прорахувати та здати звітність з ПДВ є досить складною процедурою. Ставка – 3% або 5% від доходу, в залежності від того чи будете сплачувати ПДВ окремо чи ні.

Отже, зареєструвавшись як ФОП, Ви зможете реалізувати всі свої підприємницькі амбіції і у цьому Вам допоможе юридична компанія «ФЛАГМАН». Звернувшись до нас, Ви зможете заощадити свій час та нерви, адже ми зробимо все за Вас.

Алгоритм наших дій:

 • 1. Наш спеціаліст разом з клієнтом, визначають види діяльності, якими останній хоче займатися, згідно з КВЕД; визначаємось із системою оподаткування: загальна чи спрощена (єдиний податок); підписуємо довіреність та заяви які будуть подаватися в органи ДФС (на цьому етапі Ваша участь у цій справі закінчується).
 • 2. Наступним нашим кроком буде похід до реєстратора, для того аби зареєструвати Вас, як фізичну особу-підприємця.
 • 3. Після того, як дані будуть внесені в ЄДР, ми, за Вашим бажанням, поставимо Вас на облік в органах ДФС, як платника податку, за вибраною вами системою оподаткування, зареєструємо книгу обліку.
 • 4. По закінченню роботи Ви отримуєте опис, виписку (документ, що підтверджує реєстрацію), а також витяг з Реєстру платників єдиного податку (в разі його реєстрації) та книгу обліку.
 • Якщо ж Ви обрали єдиний податок ми заповнюємо «Заяву про спрощену систему оподаткування». Наступним кроком буде придбання книги обліку доходів або книги обліку доходів і витрат. Книга повинна бути прошита та пронумерована. Її потрібно подати до ДПІ разом із заявою відповідно до обраної системи оподаткування та завою на реєстрацію книги.

Вартість наших послуг:

500грн.*

* - нотаріальні послуги оплачуються окремо

ДОДАТКОВО ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ:

 • Печатку – 200 грн.
 • Реєстрація, як платника єдиного податку – 400 грн.
 • Отримання Відомостей з ЄДР в органах статистики – 200 грн.
 • Бухгалтерські послуги – ціна договірна
 • Отримання електронно цифрового підпису Medoc - 300 грн*.
 • *- не включаючи плати за ЕЦП та додаткові сертифікати

Строк виконання – 2 робочих дні.

Для більш детальної інформації звертайтесь:

Тел. +38 (044) 221 44 54

Тел. +38 (068) 629-12-12

Тел. +38 (093) 629-12-12

Тел. +38 (099) 629-12-12

або пишіть нам на електронну адресу: regflagman@gmail.com