Громадські об’єднання відіграють важливу роль в нашому житті, вони є однією з рушійних сил в демократичному суспільстві. Їх створення ґрунтується на добровільному об'єднанні фізичних осіб та/або юридичних осіб приватного права для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів.

Для того аби діяти від імені громадського об’єднання на законних підставах, потрібно перш за все легалізувати його. А саме провести, визначену законом, процедуру реєстрації. Вона є досить складною і може затягнутися на довгий період, якщо здійснювати всі необхідні дії самотужки. Та й протягом останніх декількох років законодавство, що регулює діяльність неприбуткових організацій зазнало значних змін. Пересічній людині, без певного багажу знань, буде доволі важко осягнути всю інформацію, якою необхідно володіти задля проведення реєстрації громадського об’єднання. Адже дана процедура має численну кількість нюансів та особливостей. Для реєстрації потрібно буде підготувати всі необхідні документи і головне зробити це юридично грамотно та в строк визначений законодавством, оббігати всі необхідні державні органи, що відповідно теж займе немало часу, сил та нервів. Тим більше, що задля того аби мати статус неприбутковості потрібно, щоб установчі документи громадського об’єднання відповідали всім визначеним в законі вимогам, що неможливо зробити без допомоги спеціалістів.

Отож, якщо Ви вирішили реалізувати свої громадські ініціативи через створення громадського об’єднання, визначились із його цілями та завданнями, маєте однодумців, адже засновників повинно бути не менше ніж 2 особи, то ми з радістю і повною віддачею готові Вам допомогти. Досвідчені спеціалісти юридичної компанії «ФЛАГМАН» підберуть вірну організаційно-правову форму Вашого майбутнього громадського об’єднання, в залежності від того фізичні чи юридичні особи будуть засновниками та супроводжуватимуть Вас під час усього періоду реєстрації. Ми підготуємо весь необхідний пакет документів, проведемо усі реєстраційні дії, отримаємо (за Вашим бажанням) статус неприбутковості для громадського об’єднання, що дозволить Вам користуватися податковими пільгами згідно Податкового кодексу.

Ми врахуємо всі побажання та допоможемо реалізувати усі Ваші ідеї, адже наша команда націлена на досягнення найкращого результату для Вас в найкоротші терміни.

Користуючись послугами професіоналів нашої компанії, Ви можете бути впевнені у відсутності неприємних несподіванок з боку контролюючих, правоохоронних, судових органів, як на етапі створення організації, так і в її подальшій діяльності. Адже ми, у своїй діяльності, дотримуємося принципів цілеспрямованості та надійності і працюємо на результат.