Об’єднання підприємств

'баннер
индикаторы быннера

Об’єднання підприємств створюються для вирішення спільних задач, що стоять перед його учасниками, підвищення ефективності використання матеріальних, фінансових та інших ресурсів шляхом об’єднання зусиль та матеріально-технічної бази, організації спільної діяльності, розподілу праці, спеціалізації, а також з метою здійснення комерційної чи не комерційної діяльності.

До складу об’єднання підприємств входять дві або більше юридичні особи. Такі об’єднання являються юридичними особами, і в обов’язковому порядку підлягають державній реєстрації у відповідних державних органах.

Існують такі основні види об'єднань підприємств: асоціації, корпорації, консорціуми, концерни, холдинги, конгломерати, фінансово-промислові групи.

Різниця між цими видами об’єднаннями полягає в порядку утворення, функціях, принципах і цілях об’єднання, видах діяльності тощо.

Команда спеціалістів ЮК «Флагман» допоможе обрати максимально прийнятний для вас різновид об’єднання, підготувати усі необхідні документи та провести реєстраційні дії швидко та якісно.

Строк виконання – 2 робочих днів.

Вартість наших послуг:

договірна

Нотаріальні послуги оплачуються окремо.

Для більш детальної інформації звертайтесь:

Тел. +38 (044) 221 44 54

Тел. +38 (068) 629-12-12

Тел. +38 (093) 629-12-12

Тел. +38 (099) 629-12-12

або пишіть нам на електронну адресу: regflagman@gmail.com