Єдиним, на сьогодні офіційним документом, що підтверджує наявність або відсутність справи про банкрутство, є довідка про відсутність банкрутства. Видається вона Мінюстом України, містить інформацію про наявність чи відсутність в ЄДРПОУ підприємств та організацій, відносно яких порушено провадження про банкрутство, відомостей щодо конкретної юридичної чи фізичної особи про порушення справи про банкрутство. Довідка може бути повною або скороченою (відрізняється обсягом вказаних відомостей).

Досить часто така довідка є необхідною суб’єкту господарювання в разі, якщо особа буде приймати участь у тендері, держзакупівлях. Крім цього вона потрібна:

  • під час розглядання судових справ;
  • при проведенні перевірки;
  • на вимогу контрагентів;
  • під час участі в конкурсах.

З допомогою нашої юридичної компанії «Флагман», яка багато років спеціалізується на супроводі бізнесу та наданню кваліфікованих юридичних послуг, довідка про відсутність справи про банкрутство буде отримана своєчасно, без зайвих витрат коштів та часу. Наші кваліфіковані спеціалісти допоможуть отримати довідку незалежно від місця реєстрації суб’єкта підприємницької діяльності, з подальшим відправленням її замовнику.