Благодійна організація - це один з різновидів неприбуткових організацій (діяльність не спрямована на отримання прибутку), що засновується громадянами та/або юридичними особами на основі добровільних майнових внесків і яка має соціальні, благодійні, культурні, освітні чи інші суспільно корисні цілі.

Існує декілька видів благодійних організацій, а саме благодійне товариство, благодійна установа та благодійний фонд. Відмінністю даних об’єднань полягає в організаційній структурі, мінімальній кількості членів, органів управління та порядку формування активів.

ДЖЕРЕЛАМИ ФІНАНСУВАННЯ БЛАГОДІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ Є:

  • Одноразові та/або регулярні внески членів;
  • Добровільні виплати або пожертвування;
  • Доходи від реалізації товарів, робіт, послуг;
  • Дохід, від банківських вкладів, цінних паперів і з інших джерел інвестування тощо.

Організації використовують все своє майно тільки і виключно для цілей, визначених у Статуті.

Благодійній організації дозволяється здійснювати підприємницьку діяльність, якщо всі доходи будуть направлятися на реалізацію завдань та мети, заради яких він утворився.

Адміністративні витрати на утримання благодійних організацій, в тому числі оплату праці, не може перевищувати 20 відсотків від всіх надходжень.

Реєстрація благодійних організацій здійснюється на підставі Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»

Крім того, основною умовою існування благодійних організацій є отримання статусу неприбутковості в органах державної фіскальної служби України. Так як відсутність такого статусу призведе до обов’язковості сплати податку на прибуток від всіх надходжень благодійної організації.

ЗВЕРНУВШИСЬ ДО НАШОЇ КОМПАНІЇ, ВИ ОТРИМАЄТЕ КВАЛІФІКОВАНУ ВІДПОВІДЬ ЩОДО ПИТАНЬ ПОВ’ЯЗАНИХ З РЕЄСТРАЦІЄЮ БЛАГОДІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ПОСТАНОВКОЮ НА ОБЛІК ЯК НЕПРИБУТКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ. ДО СПЕКТРУ НАШИХ ПОСЛУГ ВХОДЯТЬ НАСТУПНІ ДІЇ ПОВ’ЯЗАНІ З РЕЄСТРАЦІЄЮ БЛАГОДІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ:

  • розробка, підготовка та правовий аналіз статуту благодійної організації;
  • підготовка документів, які засвідчують про прийняття рішення стосовно утворення благодійної організації;
  • подача пакету документів до уповноваженого органу, на який покладено функції реєстрації благодійних організацій;
  • подача документів в органи державної фіскальної для отримання статусу неприбутковості.
  • подальший супровід поданого пакету документів.

Отже, якщо у Вас існують питання щодо процедури реєстрації благодійної організації або ви просто не знаєте з чого почати та не хочете зіткнутися з довготривалими чергами та помилками в оформленні документів тоді Вам слід звернутися до команди професіоналів. Компанія «Флагман» має бездоганну репутацію, адже в її складі є кваліфіковані юристи, які злагоджено, в короткі терміни і відповідально виконують покладені на них завдання.