ВИЗНАЧЕННЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ДИТИНИ

Після розлучення, у колишнього подружжя виникає проблема вирішення питання проживання дітей з одним із них.

Існує два способи врегулювання такої проблеми.

  • Якщо між батьками взаємно все вирішено, задля впевненості один в одному, вони можуть укласти договір та нотаріально засвідчити його.До досягнення дитиною 10-ти років, батьки самостійно узгоджують місце проживання дитини, при цьому не забуваючи про її інтереси. Якщо стоїть питання місця проживання дитини, якій вже є 10 років, батьки повинні враховувати її думку та бажання.
  • Другий спосіб – судовий. Якщо батьки не можуть дійти взаємної згоди щодо місця проживання дитини, потрібно вирішувати даний спір, звернувшись до суду з позовною заявою.

Справи про визначення місця проживання є досить складними, адже необхідно врахувати інтереси дитини та забезпечити її розвиток в безпечному середовищі

Однією з ключових умов буде бажання самої дитини проживати з одним із батьків. Варто зазначити, що після досягнення дитиною десятирічного віку, її місце проживання визначається, враховуючи думку дитини. Після чотирнадцяти років дитина сама має право вирішувати, з ким із батьків вона має бажання проживати.

Для більш детальної інформації звертайтесь:

Тел. +38 (044) 221 44 54

Тел. +38 (068) 629-12-12

Тел. +38 (093) 629-12-12

Тел. +38 (099) 629-12-12

або пишіть нам на електронну адресу: regflagman@gmail.com