Одним з надійних та ефективних засобів врегулювання та захисту шлюбних відносин, шлюбний договір. Даний документ передбачає визначення питань:

  • правового режиму спільного подружнього майна;
  • користування житлом;
  • права на утримання будь – кого з подружжя;
  • інші аспекти.

Слід зазначити, що в шлюбному договорі не можуть бути прописані пункти стосовно особистих відносин та відносин між дітьми та подружжям. Крім цього даний документ не може зменшити обсяги прав, які має дитина, встановлені Сімейним кодексом України та ставити одного з подружжя в невигідне матеріальне становище. Також не дозволяється включати в шлюбний контракт положення, стосовно передачі у власність (одному з подружжя) нерухомого або іншого майна, права на які підлягають обов’язковій держреєстрації.

Шлюбний контракт в Україні тільки набирає популярності, але в країнах Європи та в Америці, він зарекомендував себе як один з найкращих інструментів, які допомагають вирішити питання розподілу майна під час розлучення, що дозволяє пришвидшити процес розірвання шлюбу та уникнути зайвих судових витрат.

Допомогти з укладенням шлюбного контракту, як до, так і після шлюбу, можуть професійні юристи нашої компанії «Флагман». Ми спеціалізуємося на сімейному праві та надаємо якісні послуги за прийнятною ціною.