В разі, якщо сімейне подружжя не знаходить спільної мови стосовно ведення сімейного господарства, виховання дітей та має розбіжності в інших питаннях, відбувається складний, не тільки з психологічної точки зору, але й з юридичної, процес розлучення. Процедура, яка на перший погляд здається легкою та зрозумілою, є складною, забирає досить багато часу та нервів.

Щоб не допустити помилок, та закінчити все якомога швидше, потрібна допомога спеціалістів. Таку юридичну допомогу нададуть кваліфіковані спеціалісти нашої юридичної компанії «Флагман», яка протягом п’яти років спеціалізується у тому числі і на сімейному праві. Звернувшись до нас, розірвання шлюбу буде проведене без помилок, з дотриманням послідовності всіх етапів, та без зайвих витрат коштів.

МОЖЛИВІ ВАРІАНТИ РОЗІРВАННЯ ШЛЮБНИХ ВІДНОСИН

  • В позасудовому порядку (без звернення до судових органів).
  • Розлучення зі зверненням до суду.

У першому випадку розлучення в позасудовому порядку здійснюється за взаємною згодою подружжя, в разі відсутності у сімейної пари спільних малолітніх дітей. Розірвання шлюбних відносин проводить ДРАЦС – орган державної реєстрації актів цивільного стану. Якщо ж сімейна пара має спільних малолітніх дітей, або якщо один з подружжя заперечує проти розлучення, тоді процес розірвання шлюбу буде здійснюватися виключно в судовому порядку.

Наш адвокат з розлучення зможе прискорити судовий процес, шляхом отримання спільної згоди подружжя про розірвання шлюбу, та отримання домовленості про те, де і з ким будуть жити спільні діти. Для набуття чинності, домовленість буде підтверджена договором у письмовій формі, якщо в ньому буде вказаний розмір аліментів, він буде завірений нотаріально. Всі послідовні дії буде виконувати наш юрист з сімейного права.

Необхідно зазначити, що у випадку розірвання шлюбу з іноземцем/іноземкою, процес буде здійснюватися також в судовому або позасудовому порядку (розлучення в Україні не залежить від громадянства, та здійснюється згідно з порядком, передбаченим в Сімейному кодексі України).

Також юристи нашої компанії з сімейного права допоможуть виконати процес розлучення для клієнтів, що проживають чи мають постійне місце реєстрації на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей. Наші спеціалісти володіють необхідними знаннями, розуміють законодавчу базу та слідкують за її змінами. Ми надаємо якісні юридичні послуги за найкращими цінами.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Vote)