Для кожного подружжя розлучення достатньо важкий та складний етап. Інколи буває так, що процес розірвання шлюбу не супроводжується поділом спільного майна, але достатньо часто поділ майна є невід’ємною частиною при розлученні. Це значно ускладнює процедуру не тільки з психологічної, але й з юридичної точки зору. 

Надати консультацію, як ділиться майно при розлученні, а також юридичний супровід під час проведення процедури розлучення, провести розірвання шлюбу з максимальною вигодою для клієнта, зможуть юристи нашої компанії «Флагман», які спеціалізуються на сімейному праві. На сьогодні існує декілька варіантів поділу спільного майна: 

  • за взаємною згодою;
  • поділ майна в судовому порядку.

Слід зазначити, що не підлягає поділу майно, яке знаходиться в особистій приватній власності чоловіка чи дружини (набуте до укладання шлюбу, набуте під час шлюбу, але за власні кошти одного з подружжя, інше). 

Процедура поділу майна є достатньо складною, потребує наявності знань і практичних навичок, тому самостійно провести її дуже складно. Наші спеціалісти нададуть професійне представництво інтересів клієнта в суді, допомагають виконати поділ квартири при розлученні чи іншого рухомого, нерухомого майна. Надання кваліфікованої допомоги від нашої компанії є запорукою того, що інтереси клієнта будуть захищені, а майно збережене. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Vote)