Серед всіх видів правопорушень в економічній діяльності найбільш поширеними є злочини, що пов'язані з податками. Наразі фіксується велика кількість схем, які допомагають ухилятися від оподаткування. Треба зауважити також, що українська система збору податків досить заплутана та має велику кількість особливостей. Розібратись з ними дуже важко, чим можуть користуватися недобросовісні люди. Щоб захистити себе та навести лад у своїх податках, а також мати надійний законний захист вам знадобиться податковий адвокат. 

У чому ми вам допоможемо? 

Наша команда може допомогти вам вирішити будь-які податкові спори. Ми можемо надати допомогу при: 

  • Оформлені податкових вирахувань з ПДВ.
  • Податковий юрист зі великим досвідом роботи допоможе у проблемах пов’язаних з податковими злочинами (або висуненню обвинувачення).
  • Проведення бухгалтерського аудиту.
  • Оскарження рішення податкової
  • Податкове планування та оптимізація підприємницької діяльності.
  • Оптимізація оподаткування.
  • Супровід у випадку виїзних податкових перевірок.
  • Представництво у суді.
  • Та інше.

Наші юристи легко вирішать майже будь-які податкові спори, спори з таможнею, нададуть надійний захист в кримінальних справах, а також допоможуть вирішити спори з різними органами контролю.

Наші переваги 

Юридична компанія «Флагман» вже багато років успішно оказує різноманітну правову підтримку громадянам України. Надання послуг адвоката з податкових спорів одне з найчастіших наших завдань. 

Перевагами компанії є насамперед те, що за роки роботи ми зібрали колектив кваліфікованих спеціалістів. Наші юристи постійно оновлюють свої знання, щодо оподаткування в Україні, слідкують за змінами, добре знаються на тонкощах процедури перевірки та інше. До того ж, якщо наприклад один з адвокатів на може самостійно вирішити питання  оскарження рішень податкових органів, то йому завжди допоможуть колеги. Тобто коли ви у нашій фірмі наймаєте на роботу юриста, ви насамперед заручаєтесь підтримкою різних, професійно орієнтованих людей. 

Допомога надається згідно діючого законодавства та у найкоротший термін. 

Як до нас звернутися? 

Для того щоб заручитися підтримкою грамотного податкового адвоката в  Києві вам потрібно лише скористатися будь-яким способом зв’язку, які викладено на сторінці компанії. Ми відразу оформимо заявку, або надамо відповідь на будь-які ваші питання.