Захист інтересів та прав людини, у тому числі і в суді, це головна задача будь-якого адвоката. Рідко такий захист стосується кримінального права набагато частіше адвокати допомагають людям у повсякденному життя – наприклад, у сфері податків, чи розлученні.

Завдяки сучасним технологіям тепер можливо не тільки особиста консультація з юристом, але й вас може вислухати та надати пораду адвокат онлайн. Таким чином вам не потрібно буде втрачати час на дорогу у офіс юридичної компанії, або на чергу. В нашій юридичній фірмі можливі консультації зі спеціалістами як особисто, так і за допомогою сучасних технологій та комп’ютерних програм. Консультація може бути також у письмовій формі.

В яких випадкам ми можемо допомогти?

Консультація адвоката буде корисною у майже будь-якій діяльності, для фізичних та юридичних осіб. Наші адвокати допоможуть вам у питаннях:

 • Кримінального права.
 • Господарського.
 • Адміністративного.
 • Громадянського.
 • Земельного.
 • Сімейного
 • Тощо.

Серед головних юридичних послуг слід виділити наступні:

 1. Консультації у різних галузях права письмового, особистого характеру, або послуга - онлайн адвокат.
 2. Допомога у складанні договорів.
 3. Представництво у суді.
 4. Підготовка документації для подання апеляцій.
 5. Складання різноманітних юридичних документів.
 6. Робота з податковою службою та іншими контролюючими організаціями.
 7. Та інше.

Юридичні послуги, а саме допомога адвокатів, є дуже популярними видами послуг серед юридичних та фізичних особин, які попали у ситуації де їх права порушуються.  Не можливо вести господарство ефективно без юридичної підтримки. Дуже часто розібратися у законодавству простому громадянину складно, часто на це бракує часу і ось тоді на допомогу прийде досвідчений адвокат.

Переваги юридичної компанії «Флагман»

Наша фірма все давно успішно працює в Україні. За роки роботи ми підібрали кваліфікованих юристів, які можуть легко вирішити майже будь-яке питання. Юридична допомога у нас надається максимально швидко, її ціна дуже низька як для Києва та взагалі України, а якість – висока.

Всі послуги конфіденційні. Для роботи з вами буде укладено договір. 

В нашій компанії працюють спеціалісти з різних галузей права, і ми легко можемо підібрати для роботи з вашою проблемою кваліфікованого фахівця.