Відсутність прописки створює ряд проблем для громадян, які її не мають. Обов’язковою умовою, не тільки для резидентів, але й для нерезидентів України, є реєстрація місця проживання іноземця. Це дозволяє іноземцям не тільки працевлаштуватися, а й користуватися іншими перевагами (отримувати кваліфіковані адміністративні, медичні та інші види послуг).

Отримання юридичного статусу на території нашої держави, який надає посвідка на проживання іноземців в Україні, дозволяє скоритися певними можливостями:

  • зареєструвати власний бізнес;
  • укладати угоди, пов’язані з нерухомим майном;
  • отримувати візу;
  • реалізовувати нотаріальні дії;
  • багато іншого.

Наявність прописки в іноземця на території України відкриває багато можливостей. Без реєстрації іноземні громадяни мають право перебувати на території нашої країни в період дії візи, або не більше 90 діб, на протязі 180 днів, після першого в’їзду на територію України.

Наша юридична компанія «Флагман» надає якісні юридичні послуги не тільки особам з українським громадянством, а й іноземцям. Однією з популярних послуг є отримання прописки для іноземних громадян. Наші спеціалісти допоможуть знайти найвигідніші варіанти, зберуть всі необхідні документи та нададуть їх у відповідні державні органи за короткий період часу.