Встановлений законодавством строк, на протязі якого іноземний громадянин має законне право перебувати на території нашої держави – це термін перебування іноземців в Україні. Якщо ж з певних причин у іноземця виникає необхідність затриматися на України, необхідно, в обов’язковому порядку, пройти спеціалізовану процедуру продовження терміну перебування. Тривалість тимчасового знаходження на території України для іноземних громадян може бути на період дії візи, або не більше 90 діб, на протязі 180 днів, після першого в’їзду на територію України.

Якщо особа не має українського громадянства, не є резидентом країни, законодавством регламентовані наступні причини, що дозволяють залишитися на території нашої держави:

  • За призначенням лікаря (в разі пологів, догляду за хворою особою, під час тривалого лікування).
  • Перебування вимушене (з хвороби, в разі виникнення технічних поломок чи складностей з багажем).

Також іноземці можуть залишитися при наданні поважної причини, відносно якої не було оформлено посвідки на проживання чи продовження терміну перебування в Україні.

Щоб на законних підставах залишитися на території країни, та уникнути таким чином багатьох проблем, необхідно звернутися до нашої юридичної компанії «Флагман», кваліфіковані юристи якої допоможуть іноземним громадянам оформити продовження терміну перебування іноземців в Україні за короткий період часу. За прийнятною ціною ми надаємо консультацію, зберемо та подамо у відповідні державних органи пакет документів, надамо інші види послуг.