Одним з головних офіційних документів, що дозволяє його власнику на законних підставах перебувати на території іншої держави, є >посвідка на тимчасове проживання. Вона надає законне право перебувати в нашій країні довгий період часу, ніж дозволений візою. Слід зауважити, що посвідку на тимчасове проживання оформити значно легше та простіше, ніж посвідку на постійне проживання. Але враховуючи те, що іноземні громадяни не досить добре розуміються на бюрократичних тяганинах нашої країни, та не мають відповідних знань законодавчої бази, найкращим рішенням при оформленні дозвільного документу, буде звернення до професійних юристів.

Наша юридична компанія «Флагман» пропонує якісні послуги для громадян України, а також іноземних громадян. Ми багато років спеціалізуємось на отриманні різних видів дозвільних документів, одним з яких є тимчасова прописка для іноземців. Знання та розуміння законів, дозволяє виконувати всі процедури за найкоротший термін.

Однією з умов надання посвідки на тимчасове перебування, є те, що звернутися з відповідною заявою можуть особи, які на момент звернення досягли 16 річного віку. Якщо особі не виповнилося 16 років, тоді разом з заявою про надання посвідки про тимчасове проживання, надається нотаріально завірена згода обох батьків заявника. Протягом 15 днів з моменту подачі, буде відбуватися розгляд документів, після чого буде дана відповідь. В разі позитивної відповіді та отримання тимчасового дозволу на проживання, заявник повинен зареєструватися за місцем проживання, на протязі 10 днів.

На основі яких підстав може бути оформлена посвідка

Після того, як сплине певний строк дії документу, посвідку необхідно продовжувати. Продовження посвідки про тимчасове проживання можливе тільки за умов, що для цього є підстави в достатній кількості. Заява про продовження терміну перебування повинна бути подана не пізніш як за 10 діб до закінчення поточного документу. Підставами для оформлення дозволу на тимчасове проживання можуть бути:

  • працевлаштування на території України;
  • возз'єднання з сім’єю;
  • реалізація міжнародних проектів з технічної допомоги нашій країні;
  • членство в релігійній громаді;
  • навчання в ВУЗах;
  • виконання обов’язків як працівника філії іноземної фірми чи засобів масової інформації;
  • зайняття волонтерською, культурною, науковою, освітньою діяльністю.

Видача посвідки про тимчасове перебування може бути заборонена, в разі, якщо в заявника є судимість або за інших обставин, вказаних в міграційному законодавстві. При зверненні за допомогою до нашої компанії, порядок отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні, який складається з декількох послідовних етапів, буде дотриманий, з урахуванням законодавчих вимог. Ми допоможемо швидко та за прийнятною ціною отримати посвідку на тимчасове проживання, з подальшим продовженням терміну її дії.