Щоб знайти роботу з гідною оплатою праці, громадяни інших держав повинні дотримуватися норм та правил, встановлених законодавством щодо працевлаштування. Процедура працевлаштування іноземців в Україні достатньо складна та потребує знань законодавчої бази, наявності великої кількості вільного часу.

Зібрати повний пакет документів, перевірити їх та подати у відповідні державні органи, допоможуть спеціалісти нашої юридичної компанії «Флагман», які мають багатолітній досвід, знають та розуміють законодавчу базу. Існують деякі особливості закону, які потрібно враховувати під час отримання дозвільних документів, згідно яких праця іноземців в Україні буде законною.

  1. Звернення до Центру зайнятості (з документами про отримання дозволу), повинно бути не раніше ніж через 15 діб після подання звіту про наявність вакансій.
  2. Рішення Центом зайнятості про видачу дозволу на працевлаштування може бути прийняте тільки через 15 днів після процедури реєстрації пакету документів.
  3. В разі позитивного рішення, роботодавцем повинні бути перераховані до Центру зайнятості грошові кошти, в розмірі чотирьох мінімальних зарплат.
  4. На протязі 10 днів, з моменту зарахування коштів за надання рішення, територіальний орган служби зайнятості надає роботодавцю дозвільний документ на працевлаштування.

Необхідно пам’ятати, що перелік документів, необхідний для подання, може відрізнятися (в залежності від конкретної ситуації). Швидко та законно отримати дозвіл на роботу іноземця в Україні, з дотриманням всіх вимог, допоможуть кваліфіковані юристи нашої компанії.