Перед колишніми міліціонерами досить часто постає питання, коли їм почнуть виплачувати гідну пенсію та прирівняли до поліцейських. Слід зазначити, що розмір пенсійних виплат колишнім працівникам Міністерства Внутрішніх Справ України (міліціонерам), був прирівняний до грошового забезпечення працівників Нацполіції України. На сьогодні заробітна плата поліцейських значно вища розміру оплати праці колишніх міліціонерів. З того моменту, як відповідні законодавчі положення набрали чинності (а саме з 29.12.2015 року), повинен був відбутися перерахунок пенсій колишнім міліціонерам.

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ, ЗГІДНО ЗАКОНУ, ПОВИНЕН ПРОВОДИТИСЯ НА ОСНОВІ ВИПЛАТ, ЯКІ СКЛАДАЮТЬСЯ З:

  • грошового забезпечення;
  • надбавок;
  • доплат;
  • підвищень;
  • преміальних виплат.

Виходячи з цього, розмір пенсійних виплат, в залежності від посади, на якій працював колишній міліціонер, повинен бути збільшений в два рази. Але незважаючи на цей факт, при зверненні до ПФУ з вимогами підвищення пенсій, пенсіонери МВС завжди отримують відмову державних органів в проведенні перерахунку.

Кваліфіковані юристи нашої юридичної компанії «Флагман» допомагають виконати перерахунок пенсій міліціонерам, завдяки знанню та розумінню законодавчої бази. Ми надаємо професійні та якісні консультації, а також супровід в судових позовах з ПФУ, інші пенсійні послуги. При зверненні клієнтів, ми зберемо необхідний пакет документів для підвищення пенсії працівникам міліції, з поданням його у відповідні державні органи. Крім цього, наші юристи вибудують стратегію захисту прав позивача, яка буде підкріплена доказовою базою.