Як міліціонеру отримувати поліцейську пенсію?

индикаторы быннера

Кожного колишнього міліціонера цікавить питання: "Коли уже їх прирівняють до поліцейських і начнуть виплачувати гідну пенсію?". Ми не будемо розписувати деталі законодавчих змін, про них і так вже написано багато, але хочемо зазначити, що розмір пенсії колишнім працівникам МВС прирівняли до грошового забезпечення працівників Національної поліції. Як всім відомо оплата праці поліцейських складає значно більший розмір ніж колишніх міліціонерів.

Збільшення пенсії ветеранів МВС повинно було відбутися автоматично з 29.12.2015 року, тобто з часу коли відповідні положення Закону вступили в силу.

Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» конкретизовано, які саме виплати включаються в перерахунок пенсії, а саме:

  • грошове забезпечення;
  • надбавки;
  • доплати;
  • підвищення;
  • премії;

Як показує досвід нашої компанії, в залежності від посади яку займав колишній міліціонер, розмір його пенсійного забезпечення мав би бути збільшений в 2 рази.

Однак, на неодноразові звернення пенсіонерів МВС до Пенсійного Фонду про необхідність підвищення пенсії, вони завжди отримували відмову. В свої пояснення працівники ПФ посилаються на незрозумілі акти законодавства та вказують, що Кабінет Міністрів України не приймав рішення про збільшення пенсії міліціонерів.

Проте, як всім «закон є закон» і він має виконуватися в повній мірі, незалежно від наявності рішення КМУ про збільшення пенсії.

Відмова в підвищення пенсії ветеранам МВС змусила останніх звертатися до суду за захистом своїх прав. На щастя, Феміда майже завжди становиться на сторону даних осіб і зобов’язує органи Пенсійного фонду перерахувати пенсії колишнім працівникам МВС.

В даній категорії справ головне правильно вибудувати стратегію захисту свої порушених прав, підкріпивши їх необхідною доказовою базою. Великий досвід нашої компанії в захисті порушених прав ветеранів МВС дозволить Вам захистити свої права та отримати гідний рівень пенсійного забезпечення.

Для більш детальної інформації звертайтесь:

Тел. +38 (044) 221 44 54

Тел. +38 (068) 629-12-12

Тел. +38 (093) 629-12-12

Тел. +38 (099) 629-12-12

або пишіть нам на електронну адресу: regflagman@gmail.com