Пенсіонери є найбільш незахищеною категорією громадян в нашій країні. На сьогоднішній день досить багато пенсіонерів отримують мінімальну пенсію, враховуючи те, що мають тривалий трудовий стаж. Щоб суттєво збільшити розмір пенсійних виплат та забезпечити собі гідну старість, потрібен >перерахунок пенсії.

Але багато хто з пенсіонерів стикався з ситуацією, що при зверненні стосовно проведення перерахунку, ПФУ відмовляє в проведенні такої процедури, а також в розгляді звернень, клопотань. З кожним роком рівень недовіри громадян до Пенсійного Фонду України зростає. Це відбувається завдяки тому, що чимало випадків, коли пенсія була неправильно нарахована або перерахована.

Здійснити правильний та швидкий перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам та іншим категоріям, допоможуть кваліфіковані юристи нашої юридичної компанії «Флагман». Ми на протязі багатьох років займаємось наданням якісних послуг у пенсійній сфері. Наші спеціалісти володіють необхідними практичними навичками, допомагають виконати нарахування та перерахування пенсійних виплат, знають та розуміють вітчизняну законодавчу систему, постійно слідкують за змінами, що в ній відбуваються. Окрім перерахунку пенсій, ми надаємо якісний супровід в судових позовах з ПФУ, розробляємо стратегію захисту інтересів клієнта, надаємо доказову базу.

МІНІМАЛЬНА, МАКСИМАЛЬНА ПЕНСІЯ, ЯКА ВОНА

Розрахунок розміру пенсійних виплат по досягненню особою пенсійного віку проводиться з урахуванням двох показників:

  • зарплати.
  • коефіцієнту страхового стажу.

Враховуючи всі надбавки розмір максимальної пенсії не повинен бути більшим ніж 10 прожиткових мінімумів, які встановлені для осіб, що позбулися працездатності (виключення існують для громадян, що мають заслуги перед державою). Мінімальна пенсія (за віком) встановлюється згідно розміру прожиткового мінімуму, за умови наявності в особи, що звернулася за нарахуванням, страхового стажу (жінки - тридцять років, чоловіки - тридцять п’ять років). Якщо чоловік чи жінка мають більший стаж, ніж встановлено, пенсія за віком буде збільшуватися на один відсоток, від її мінімального розміру, за кожний повний рік понад страхового стажу.

Під час перерахунку пенсії при звільненні з роботи або по стажу, працівники ПФУ припускаються розповсюджений помилок, що не дозволяє нарахувати пенсію того розміру, яку заробив громадянин. Якщо мінімальна пенсія зростає, але не у всіх, це є підставою звернутися за допомогою до нашої юридичної компанії. Ми надамо якісну консультацію, оформимо пенсію, виконаємо перерахунок пенсії працюючим та непрацюючим пенсіонерам, отримаємо документи, надамо ряд інших послуг.