Порядок перерахунку пенсій

'баннер
индикаторы быннера

Юридична Компанія «Флагман» надає якісні юридичні послуги з пенсійного права та є надійним захисником Ваших прав!

Наші послуги:

Сучасна пенсійна система України викликає все більше протирічь і суперечок не тільки між спеціалістами, а і між простими громадянами. Рівень недовіри до Пенсійного Фонду України зростає з року в рік і це недивно, оскільки кількість випадків не вірного розрахунку та перерахунку пенсії працівниками Пенсійного Фонду збільшується в геометричній прогресії. Найкращим підтвердженням цього є кількість позовів до ПФУ з боку пенсіонерів, як в суди України, так і у Європейський Суд з Прав Людини. Так з початку 2016 року тільки до судів першої інстанції м. Києва надійшло мінімум 2242 позовні заяви відповідачем у яких виступає ПФУ.

Постає логічне питання, що це? Злочинна недбалість працівників Пенсійного фонду або негласне виконання вказівки з верху, все тими ж працівниками? Трохи світла на все це проливає перший заступник голови Правління Пенсійного фонду України Микола Шамбіра, який в одному зі своїх інтерв’ю повідомив, що дефіцит бюджету Пенсійного Фонду України становить 81,3 млрд. грн. Інакше кажучи ПФУ для виконання своїх обов’язків не вистачає 81.3 млрд. грн. Проблеми з грошима знайомі мабуть кожному другому Українцю, і що всі роблять в такій ситуації? Починають економити, урізати розходи, практично те саме робить і Пенсійний фонд, ось тільки економить він на найбільш незахищених верстах населення, на пенсіонерах.

І так, давайте розглянемо найбільш розповсюдженні помилки ПФУ при розрахунку та перерахунку пенсії:

  • При переході з одного виду пенсії на інший Пенсійний Фонд використовує середню заробітну плату в Україні за 2014-2016 рік, яка становила на той час - 3764.40 грн. В результаті чого Ваша пенсія зменшується в рази, хоча ми можемо забов’язати ПФ застосовувати середню заробітну платню за 2016-2017 роки, яка становила 5377,90 грн, що збільшить Вашу пенсію в 3 РАЗИ.
  • Коли громадянин виходить на пенсію за віком в перше, нерідко працівника ПФ намагаються розрахувати його майбутню пенсію все так же застосувавши показник середньої заробітної плати за 2014-2016 рік.
  • Ситуація коли розмір мінімальної пенсії зростає, а Ваша залишається такою ж яка і була, це теж не рідкість і це є підставою звернутися до нас і захистити свої права.

Нажаль це не всі приклади невірного розрахунку і перерахунку пенсії Пенсійним Фондом України, а тому не соромтесь захищати свої права, однак пам’ятайте, що некомпетентність коштує набагато дорожче за винагороду професіонала, саме тому наші досвідченні спеціалісти допоможуть Вам гарантувати гідну старість.

Для більш детальної інформації звертайтесь:

Тел. +38 (044) 221 44 54

Тел. +38 (068) 629-12-12

Тел. +38 (093) 629-12-12

Тел. +38 (099) 629-12-12

або пишіть нам на електронну адресу: regflagman@gmail.com