Ликвидация СПД

'баннер
индикаторы быннера

Якщо Ваша підприємницька діяльність не приносить бажаного доходу, або ж у зв’язку із нещодавніми змінами у законодавстві Ви не бажаєте сплачувати ЄСВ, то логічним виходом із даної ситуації буде проведення процедури припинення такої підприємницької діяльності.

Для ліквідації ФОП необхідно набагато більше часу і зусиль, ніж для його реєстрації або зміни виду діяльності.

Порядок ліквідації Вас, як СПД передбачає ряд послідовних дій, які являють собою єдину процедуру. Першим її етапом є державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця. Ця стадія являє собою подачу відповідної заяви в орган, який уповноважений проводити дані реєстраційні дії. Після чого реєстратор вносить в ЄДРПОУ відомості про припинення діяльності ФОП та видає повідомлення про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою – підприємцем за її рішенням. Наступним етапом цієї процедури є закриття рахунків в банках. Дана стадія передбачає написання заяви та видачу банком довідки про закриття рахунку.

Але це ще не все, втрата статусу підприємця ще не означає, що ФОП являється анульованим. Вам необхідно буде здійснити певні дії у визначений законом строк (3 дні з моменту прийняття рішення про ліквідацію ФОП), задля зняття з обліку в органі ДФС. Для початку потрібно подати податкову звітність за останній звітний період та остаточно виплатити усі податки та заборгованості від провадження підприємницької діяльності та отримати документ про відсутність заборгованості зі сплати ЄСВ. Після чого контролюючий орган протягом 10 робочих днів, зобов’язаний, призначити перевірку документів такої фізичної особи-підприємця та за результатом її видати акт, який і свідчитиме про відсутність заборгованостей перед бюджетом.

Отже, якщо Ви вирішили припинити свою підприємницьку діяльність, але не хочете вистоювати довжелезні черги і постійно отримувати відмови, через те що документи не належним чином оформлені, ми радимо звернутися до кваліфікованих спеціалістів. А саме у нашу Юридичну Компанію «Флагман», працівники якої, керуючись чималим досвідом, з легкістю підготують усі необхідні документи юридично грамотно і в найкоротші строки. Ми повністю будемо супроводжувати процедуру припинення ФОП і представлятимемо Вас в усіх необхідних органах.

Часткова ліквідація

  Часткова ліквідація включає в себе надання таких послуг:

 • подача заяви до державного реєстратора;
 • внесення запису до єдиного державного реєстру;
 • отримання повідомлення про припинення діяльності.

Вартість наших послуг:

500 грн.

Повна ліквідація

  Повна ліквідація включає в себе надання таких послуг:

 • подача заяви до державного реєстратора;
 • внесення запису до єдиного державного реєстру;
 • отримання повідомлення про припинення діяльності;
 • подача заяви до органів ДФС;
 • визначення боргів перед бюджетом;
 • подача необхідних звітів;
 • супроводження аудиторської перевірки;
 • отримання акту аудиторської перевірки ФОП.

Вартість наших послуг:

4000грн.*

* - без врахування заборгованості перед бюджетом

Для більш детальної інформації звертайтесь:

Тел. +38 (044) 221 44 54;

Тел. +38 (099) 947 43 00;

або пишіть нам на електронну адресу: regflagman@gmail.com

Для более детальной информации обращайтесь:

Тел. +38 (044) 221 44 54

Тел. +38 (068) 629-12-12

Тел. +38 (093) 629-12-12

Тел. +38 (099) 629-12-12

или пишите нам на электронный адрес: regflagman@gmail.com