Реєстрація бізнесу в Україні

 

Однією з умов ведення підприємництва в Україні є її легітимність, тобто державне підтвердження законності входження суб’єктів у світ бізнес середовища, вимога обов’язкового проходження ними певних етапів, визначених законом процедур. І саме однією з них є державна реєстрація. Вона являє собою процесуально-правову дію, в результаті якої підприємства та фізичні особи-підприємці включаються до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Отже, задля того, аби розпочати власний бізнес, Вам необхідно передусім визначитися з організаційно-правовою формою його ведення.

Самою простою формою відкриття власного бізнесу є реєстрація фізичною особою–підприємцем. Ведення такого бізнесу є нескладним. Адже реєстрація ФОП здійснюється за місцем «прописки» фізичної особи, печатка при такому виді підприємницької діяльності є не обов’язковою, не менш важливим також являється необов’язковість формування статутного капіталу, можливість застосування спрощеної системи оподаткування.

Якщо Вас цікавить саме створення власного підприємства, то найпоширенішою організаційно-правовою формою здійснення підприємницької діяльності в нашій державі є Товариство з обмеженою відповідальністю. Важливо визначити прерогативи ТОВ, а вони полягають у тому, що: відкрити його може будь-яка фізична чи юридична особа; учасники товариства не відповідають за його борги та зобов’язання; Статутний капітал можна сформувати не лише за рахунок грошових коштів, а й майна, та й взагалі він може складати 1 копійку, тобто мінімального розміру законодавством не встановлено.

Але зареєструвати власний бізнес самостійно не завжди вдається. Незважаючи на відносну простоту у реєстрації ТОВ, самі реєстраційні дії являють собою достатньо складну, рутинну процедуру, яка потребує глибокого і різностороннього знання законодавства. Людині без юридичної освіти, без певного багажу знань, досить важко правильно та головне юридично грамотно оформити усі необхідні для реєстрації документи. Роблячи це самостійно Ви лише втратите дорогоцінний час, а мрія про власний бізнес буде все ж такою недосяжною. Та за допомогою Нашої компанії Ви не змарнуєте часу на ознайомлення з сотнями документів, які необхідно знати при реєстрації ТОВ, не витратите часу на їх підготовку, не будете стояти в чергах у реєстраційній службі та податкових органах, а займетеся розвитком та побудовою бізнесу або власними справами. Наші досвідчені та відповідальні спеціалісти допоможуть Вам зареєструвати Товариство з обмеженою відповідальністю легко та майже непомітно для Вас.

Ми забезпечимо повний супровід реєстрації Вашого бізнесу, повністю підготуємо всі необхідні засновницькі документи; визначимо та підберемо, відповідно до Ваших побажань види економічної діяльності згідно КВЕД; забезпечимо виготовлення печатки; проведемо всі реєстраційні дії; здійснимо за Вашим бажанням реєстрацію ТОВ як платника ПДВ.

Наша команда професіоналів допоможе Вам обрати пакет послуг, що відповідає Вашим побажанням і зареєструвати Ваш бізнес швидко та без особливих зусиль для Вас.