Ліквідація бізнесу тест

Сама процедура ліквідації визначається та регулюється багатьма нормативно-правовими актами, зокрема Цивільним та Господарським кодексами України, ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» та іншими.

Ліквідація компанії  – це процедура, результатом якої є припинення юридичної особи, тобто внесення запису про припинення юридичної особи в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, після чого компанія перестає існувати. Процедура припинення Товариства з обмеженою відповідальність досить складна, яка триває не один місяць та складається з великої кількості поетапних дій.

А саме: 1) Прийняття рішення власниками (учасниками,) компанії, про її добровільну ліквідацію; 2) Фіксація рішення власників компанії щодо ліквідації останньої в протоколі загальні зборів учасників; 3) Направлення повідомлення державному реєстратору про початок процедури ліквідації компанії; 4) Направлення повідомлення іншим державним органам влади про початок процедури ліквідації компанії; 5) Повідомлення працівників про майбутнє вивільнення (у зв’язку з ліквідацією компанії); 6) Виявлення кредиторів та повідомлення останніх про початок процедури ліквідації компанії; 7)  Закриття всіх банківських рахунків крім одного, який буде використовуватися в ліквідаційній процедурі; 8) Проведення інвентаризації та оцінки майна компанії; 9) Оформлення проміжного ліквідаційного балансу компанії; 10) Виявлення та стягнення дебіторської заборгованості компанії; 11) Продаж усіх активів компанії; 12) Задоволення вимог кредиторів; 13) Проведення розрахунків з власниками (учасниками, акціонерами) компанії у відповідності до розміру їх корпоративних прав; 14) Оформлення ліквідаційного балансу компанії; 15) Закриття останнього банківського рахунку компанії; 16) Передача до відповідної архівної установи документів, які підлягають тривалому зберіганню; 17) Остаточна ліквідація компанії; 18) Знищення печаток та штампів компанії.

Після здійснення всіх заходів ліквідаційного процесу Товариства з обмеженою відповідальністю, воно позбавляється статусу юридичної особи.

З вище зазначеного можна побачити, що ліквідація ТОВ є доволі складною та тривалою процедурою, яка вимагає розроблення чіткого, поетапного плану припинення діяльності компанії. Задля того щоб правильно та без проблем провести ліквідацію підприємства необхідно володіти широким спектром знань чинного законодавства, яке часто змінюється, слід врахувати численні нюанси, аби прорахувати настання всіх можливих ризиків та виконати усі необхідні дії в зазначені строки.

Саме тому, ми радимо Вам доручити цю досить трудомістку процедуру спеціалістам юридичної компанії «ФЛАГМАН». Ми готові запропонувати Вам допомогу в професійному і комплексному супроводі процесу ліквідації, задля того, щоб максимально ефективно і швидко пройти її.

Наші спеціалісти гарантують провести ліквідацію швидко, якісно, ​​і безболісно для Вас і Вашої компанії, що дозволить уникнути проблем з законом і непотрібних фінансових втрат. Ми забезпечимо повну конфіденційність, гарантуємо застосування законних ліквідаційних схем, беремо на себе всю роботу з оформлення необхідної документації.  

 тест